2737
2739

شبا فرق نداره کی بخوابم دیر یا زود اکثرا ساعت ۱۲ میخوابم 

ولی صبح چشمام باز میشه میبینم ایوای شده ساعت ۱۲ منی که میخواستم ساعت ۶ بیدار شم کار داشتم 

بعدش هر کاری میکنم نمیتونم از رخت خواب کنده شم ،،، ی بار ساعت ۱۰ بیدار شدم زورمو زدم پاشم 

پاشدم با اینکه خونه نور گیره برق روشن کردم دست و صورتمو اب زدم ولی باز دیدم سر و بدنم سنگینه نمیتونستم وایستم باز رفتم خوابیدم 

شاید باورتون نشخ ی سری با شوهرن ساعت ۱۲ شب خوابیدیم فرداش عصر ساعت ۶ پاشیدیم🤣

منم همینممم فک میکردم مرضی چیزی گرفتم خسته شدم کل عمرم یا خوابم یا خوابم میاد 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
دوسه سال پیش😕

🫠🫠🫠🫠یه ۵۰ هزار بگیر هفته ای یکی بخور در اسرع وقت آزمایش بده شوهرتم بگو آزمایش بده البته فک کنم شما باید آمپول بزنی با این وضعت زودتر برو بهداشت دکتر خانواده برات آزمایش بنویسه

2706