2737
2734
عنوان

خیانت کل خانواده شوهر

1097 بازدید | 51 پست

سلام خانمای گل خیلی داغونم 

حتی حوصله نوشتنم ندارم نوشتم شاید کسی راهکاری غیر طلاق داشته باشه 

یچم ۱۱ سالشه 

همسرم زن صیغه کرده احتمالا ۹۹ ساله با پشتوانگی خانوادش و همه هم دارن برام فیلم بازی می‌کنن که چنین چیزی نیست ولی من به هزار و یک دلیل و سوتی هایی که همسرم داده میدونم قطعا هست ولی چون حق طلاق میاد دستم و باید مهریه بدن تحت هیچ عنوانی زیر بار نمیرن و پیشنهادشم به همسرم از طریق پدرش بوده ، دلم برای بچم میسوزه چقدر معصومانه فکر میکنه یه خانواده داره مثل بقیه دوستاش ولی شرایط برام خیلی سخته من ینفرم همه دورم دشمن اینم بگم همسرم هیچ چیزی از طرف من کم نداشت مخصوصا روابط جنسی بد گیر افتادم و دلم گرفته واقعا با دیدن این همه ظلم چه صبری حدا دارد 😔😔😔

من روزی به پاکی همسرم قسم میخوردم 

مطمئنم این طعمه رو باباش گذاشت تو بغلش اینم خوب کرد بود وقتی یه چیز جدید دید دیگه قاطی کرد 

آیا تاوانی هست اصلاااااا

مدرک چی دستته که اثبات کنی

فکر کردن و احتمال دادن بدرد نمیخوره

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اینا میدونن من الان میدونم خیلی زرنگ شدن الاناااا سعی می‌کنن اصلا سوتی ندن 

خب چرا زرتی رفتی گذاشتی کف دستشون وقتی هیچ مدرکی نداری 

تو دیگه از من خدا زده تری اسی 

فعلا هیچی نگو شلوغش هم نکن که فکر کنند باور کردی 

شوهرت تعقیب کن ببین کجا می‌ره و میاد

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
خب باباش چه دلیلی واسه این کار داره؟؟ بعد مثلا جلوتون چه سوتی داد؟؟؟

پدرش از اول با ازدواجمون بشدت مخالف بود ولی طی تین سال ها بنظر نمی یومد تو دلش باشه و آدم کینه ای باشه و خانواده‌شون هم بشدت پدر سالاری هست 

تلفن صحبت کردن حرفای اون خانم رو گفتن کلی به من سرد شدن توی همه جا توی حرفاش منو حذف کردن و اینکه غیر مستقیم هزار بار بگه دیگه دوست ندارم و …..

2738
خب چرا زرتی رفتی گذاشتی کف دستشون وقتی هیچ مدرکی نداری  تو دیگه از من خدا زده تری اسی  ف ...

میدونم من همینقدر ساده ام 

خدا لعنت کنه دخترای خونه خراب کن رو اینا خرن تو و خانوادت رو چه عنوانی قبول کردین بیایین سر زندگی که هنوز یه زن و بچه توشه خدا لعنتشون کنه 

عزیزم خدا بهت صبر بده خیانت بد  دردیه نمی تونی از شوهرت بخوای برای موندن زندگیتون طلاقش بده   تا میتونی از شوهرت بکن طلا بخر وحتما بانک بذار خونه نگه ندار تا میتونی بچتو ببر تفریح وخرج کن به خودت خرج کن برای فامیلاش کاری نکن وهروقت تک تک باهاشون تنها شدی یه تیکه های بد بهشون بنداز و بگو نفرین میکنم کسایی که تو زندگیم خیانت کنن یا توخیانت کمک کنن اگه هم پیش شوهرت یا توجمع ازت گله کردن خودتو بزن به اون راه اگه میخوای طلاق نگیری 

میدونم من همینقدر ساده ام  خدا لعنت کنه دخترای خونه خراب کن رو اینا خرن تو و خانوادت رو چه عنو ...

الهی که خار و رسوا و درمانده بگردن تا عمر دارن تو بدبختی و فلاکت دست و پا بزنند خدا هم بدادشون نرسه 

هرگز یادم نمیره دردهایی که کشیدم اشکام سرازیر شد 

عزیزم خدا بهت صبر بده خیانت بد  دردیه نمی تونی از شوهرت بخوای برای موندن زندگیتون طلاقش بده&nbs ...

همین کار رو می‌کنم عزیزم ولی خیلی سخته جایی باشی که آینده نامعلومی داره و کلی آدم اطرافت مه روزی پای سفرت نشستن دارن دست به دست هم بهت خیانت می‌کنن و برات فیلم بازی می‌کنن از نگاه های هنشون متنفرم نمی دونید عید وقتی رفتم عید دیدنی خواهر شوهرام خمش تو فکر این بودم همه میدون و الان دارن راجبم چه فکری میکنن 

الهی که خار و رسوا و درمانده بگردن تا عمر دارن تو بدبختی و فلاکت دست و پا بزنند خدا هم بدادشون نرسه& ...

الهی امین من خیلی وقت های تنهاییم کلی گریه می کنم یه چیزی ته دلم هر چی گریه می کنم و حرف میزنم خالی نمیشه 😔 شما جدا شدی ؟

2706