2737
2734
عنوان

خیانت کل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 51 پست
همین کار رو می‌کنم عزیزم ولی خیلی سخته جایی باشی که آینده نامعلومی داره و کلی آدم اطرافت مه روزی پای ...

آره هیچ ثروت وآسایشی آدمو خوشحال نمی کنه وقتی قلبتو بشکنن خدا خودش به حق این ماه کمکت کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی امین من خیلی وقت های تنهاییم کلی گریه می کنم یه چیزی ته دلم هر چی گریه می کنم و حرف میزنم خالی ...

درک میکنم عزیزم تنها کاری که بهتون گفتم همون حق و حقوقت کم کم با سیاست بگیر سعی کن مستقل بشی 

من نه نمیتونم جدا بشم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
تو هم اقدام کن واسه مهریه و شکایت 

بچم چی 

اون چه گناهی داره تازه به سنی رسیده که همه چی رو درک میکنه اینا به من ظلم کردم منم به بچم ظلم کنم 😔

همین امشب بچم میگفت بابا مامان رو چقدر دوستداری باباش براش فیلم بازی کرد و بچم روی می‌کرد میگفت منم مامان رو اینقدر دوستدارم خداروشکر همه خانوادت همو دوستداریم دلم براش رفت 

2731
اصلا دیگه آدم حسابشون نکن ، برای چی رفتی دیدنشون اصلا

خب مثلا من شک دارم اونطورشی که علنیش کنم که یکی پشت در میدونم وایستاده میدون میره  اینام بخونه دستشون میاد که تو رفت و آمد نکردی ما هم یکی رو گرفتیم رفت و آمد کنه با خانوادش 

آره هیچ ثروت وآسایشی آدمو خوشحال نمی کنه وقتی قلبتو بشکنن خدا خودش به حق این ماه کمکت کنه 

الهی امین ممنون از دعات عزیزم واقعا دلم شکسته جز احترام هیچی ازم ندیدن تک تکشون 

درک میکنم عزیزم تنها کاری که بهتون گفتم همون حق و حقوقت کم کم با سیاست بگیر سعی کن مستقل بشی  ...

عزیززززم چقدر سخت شما هم همسرت ازدواج کرده 

من عاشقی کردن این دو تا رو جلو چشمم دیدم و دارمم میبینم چطوری ثانیه شماری میکنن برای بدست آوردن یه ثانیه وقت جتی فقط برای چت خیلی دردناکه بعد شور و شوقشو به اون میبینم بعد حرفاش غیر مستقیم به من طرد کننده اینا چطوری دلشون میاد هم در عین خوش گذورنی این همه بد و بیاره هم در لفافه به طرف بگن تو که داری غلط خودت رو میکنی حداقل لال باش 

چقدر زود همتون رفتین 

هییییی واقعا الهی هر چه زودتر خدا کمکم کنه 

خیلی خیلی روزهای سختی رو میگذرونم و زورمم نمیرسه انگار عذابم شده باید بشینم و ببینم و روز به روزم بیشتر بشکنم 

الهی خدا هیچکس رو به روز من دچار نکنه 

2740
فک کنم الان صیغه هم ثبت میشه دفترخونه... میتونی بری ی دفتر خونه ببینی با کد ملی شوهرت میتونن بهت یگن ...

الانااا احتمالا اره ولی قضیه من مال دو سال پیشه اونموقع هنوز این قانون نبود 

مطمعنین؟

اره بخدا از روز برام روشن تره اینجا همه چیز علنی هست فقط کلامی هیچکس زیر بار نمیره که من حق طلاق پیدا نکنم من زجر بکشم که پسرشون احساس خوشبختی کنه 

2706