2733
2734
عنوان

خیانت کل خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 51 پست
چجوری فهمیدی عزیزم؟

نصف شب صدای یواشکی تلفن حرف زدنش رو شنیدم گفتم همه بهم گفتن تو توهم زدی تا الانم که الانه باز هزار تا نشونه دیدم بازم گفتن تو توهم می‌زنی 

شده شبا پیشت نیاد ؟شماره ای چیزی نداری اصلا میدونی کیه؟

اره شماره هاش رو دارم میدونم کیه زنگم‌زدم اونم زد زیرش و داداش خودش رو جای شوهرش جا زد بعدا آمارش رو داروردم دیدم داداشش بود 

نه فعلا به شب نرسیده چون فهمیدن من فهمیدن میترسن اینقدر تابلو کنن میدونم خودشونم موندن چسکار کنن که ابروشون نره و یه مهریه هم گردنشون نیوفته 

اختلافمون شد باباش عوضی به بابام گفته بود اینقدر من شلوغش کردم حالا پسرش که کاری نکرده ولی هستن کسایی دو تا زن دارنزن اول یکم بی تابی میکنه بعد میشینه سر زندگیش همینقدر غیر مستقیم تابلو 

2731

انگار زن بدبخت احساس نداره مثل به حیوون یکم بی تابی کنه تا عادت کنه حیوون هم اینکارم نمیکنه و این طرزفکرش نیست که یه آدم المی اینقدر عذاب بکشه تا پسرش یه نفر دیگه رو هم داشته باشه اینا از حیوون خم پست ترن 

خداا برات بهترین ها را بیاره

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
خب دردش چی بود اینکار رو کرد آخه.دپ تا میخواد چیکار .شغلش چیه خونه داری درآمدش خوبه که دو تا زندگی ا ...

متاسفانه بله درآمدش خوبه که برای خودخواهی و خوشی خودش یه زن رو بدبخت کنه 

دردشم من نمی‌دونم چی بود اگر شما فهمیدی منم میفهمم 

خانوادت چی میگن پشتت هستن؟

اره بنده خداهاااا من برای پرچم موندم خیلی گناه داره و خیلی روحیه حساسی داره بعد من برم بچم بمونه پیش این گرگانی روزگار بچم فکر میکنه پدر بزرگ داره نمی دونه چه بلایی سر زندگیش آورده یه عمرررر

اره بنده خداهاااا من برای پرچم موندم خیلی گناه داره و خیلی روحیه حساسی داره بعد من برم بچم بمونه پیش ...

بچتم با خودت ببر به سنی رسیده که قانون از خودش بپرسه.هم خوابی داری باهاش؟

اره بنده خداهاااا من برای پرچم موندم خیلی گناه داره و خیلی روحیه حساسی داره بعد من برم بچم بمونه پیش ...

منم یبار جدا شدم با یه بچه البته نه بخاطر خیانت بخاطر اعتیاد ولی ارزشش رو داشت که بچم تو محیط داغونی که باباش ساخته بود بزرگ نشه ۱۷سال از طلاقم میگذره

2706