2733
2739
عنوان

پیام پسسسسره😂😂

224 بازدید | 16 پست

پسره مذهبی نیس 

قبل نامزدیم بهم پیشنهاد داد. چون تفاهم نداشتیم ردش کردم ( پسر خوشگل و خوشتیپیه) 

قبل این ک ردش کنم بهم میگف ب دلم نشستی و تعریفم‌ و میداد الان ک نامزدی کردم اومده این پیام هار رو نوشته برام :

(من تعجب می‌کنم از بین اینهمه دختر چرا گیر تو یکی افتادم

ی آدم نچسب و ...

من موندم تو همین تازه از بین چادری هاش هم گیر ی چادریه نچسب افتادیم)

یعنی چی گیرت افتادم ؟

تحلیلتون چیه 

چادری هستی؟

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

داره میگه دیگه دوست داره

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2731

داره میگ دوست داره ولی نچسبی😂😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740
کجا میگ ببین لحنش تنده

میگه بین این همه ادم گیر تو افتادم یعنی چی؟

میخواتت

چ پارادوکسی  خب وقتی نچسپم چرا باید دوسم داشته باشه

😂😂 نمیدونم نچسبی ولی میچسبی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2706