2737
2739
عنوان

شرکت کلاه.برداری اراد برندینگ

382 بازدید | 33 پست

سلام دوستان

دوستان عزیزم اینجا چون مخاطب زیاد داره این پیام میزارم که کسی گرفتار نشه ، 

شرکت با نام آرادبرندینگ که خیلی روی زبان ها افتاده یک شرکت کلاهبرداریه ، لطفا لطفا تحقیق کنید و سرمایتون دستشون ندید، گول حرف مشاورا رو نخورید ، گول سایت و فیلم ها رو نخورید، تمام حرفا دروغه تمام فیلم ها برای گول زدنه ، من توی شرکتشون بودم حتی کامنت هاشون اجباریه و تمام کامنت های منفی پاک میکنند گول اون‌حرفا رو نخوووووریدددد.

اراد برندینگ کلاه.بردار_ آرادبرندینگ کلاه.بردار

اینم میشه مثه گلدکوئیست و بقیش

اینم هرمیه؟

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

دقیقا پول خیلیا رو خوردن 

کلا هر کسی دوره تجارت میفروشه کلاه.بردار هست اگ واقعا تاجر بودن چرا خودشون اومدن دوره بفروشن !!!

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم میشه مثه گلدکوئیست و بقیش اینم هرمیه؟

نه هرمی نیست ولی روش های خاص خودشون دارن ، به بهانه با مردم صحبت میکنند و ازشون سرمایه میگیرند تا اون ها رو به مشتری برسونند و دیگه وقتی پول گرفتن کم کم ارتباطشون باهات کم میکنند ، اعتراض‌ هم کنی میگن صبر نداری ، باید اموزش گوش بدی و .... 

یهو به خودت میای میبینی یه سال گذشته و هیچ کاری برات انجام ندادن و پولت هم نمیدن ، 

دیگه هم دستت به جایی بند نیست و کلا بلاکت میکنند .

2728
متاسفانه سال1401...65میلیون پول دادم ...

😐😐😐😐😐😐😐😐

ای خدا 

فک کردم سه چهار تومن بوده

متاسفم واقعا 😞😞😞

شکایتم نمیشه کرد؟

شرکت ندارن مگ حضوری رفت؟

یک حلقه برای حکومت بر همه آنها lord of the rings 💍🗡️

وای خدا نتونستی پس بگیری

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2738
دقیقا پول خیلیا رو خوردن  کلا هر کسی دوره تجارت میفروشه کلاه.بردار هست اگ واقعا تاجر بودن چرا ...

نه اتفاقا دوره نمیفروشن ، روش دزدی این ها با بقیه فرق داره ، 

همش هم شعار میدن دوره فروش ها دزدن بیان با ما تجارت یاد بگیرید ما اموزش هامون رایگانه چرا پول به دوره فروش ها میدید ....

بعد که به بهانه رایگان بودن اموزش  و مشاوره اومدن جلو و خوب تو رو جذب کردن و شست شوی مغزی دادن شروع میکنن از روش هایی که بلدن وارد میشن برای گرفتن پول ، با دروغ و امید واهی دادن و ....

😐😐😐😐😐😐😐😐 ای خدا  فک کردم سه چهار تومن بوده متاسفم واقعا 😞😞😞 شکایتم نمیشه کرد؟ ش ...

همه جور مبلغی این ها دزدی کردن ، از هر کسی در حد توانش از یک میلیون داریم تا 10میلیارد ...

خیلی قوی تر از این حرفان هر کی تکی شکایت کنه که میکشوننش قم ، و توی قم هم تموم قاضی ها رو خریدن ، عملا نمیزارن کاری کنی ...

ولی خب ما گروهی داریم پیش میریم وکیل گرفتیم که به امید خدا هم پولمون بگیریم و هم این ها رو رسوا کنیم ، 

اینجا هم هدفم اطلاع رسانیه که ادم های بیشتری گرفتار نشن چون روزانه با هزاران نفر تماس میگیرند .

چه تبلیغاتی ام داره سایتش اسم رهبرو قرآن و ...

افرین دقیقا خوب متوجه شدی ، پشت دین قایم شدن ، 

حجاب اجباری برای کارمند هاشون ، استفاده از اخوند ، برگزاری مراسم روضه خوانی و .... ، رییس که دائم در مورد دین و قران حرف میزنه ، 

جوری که اصلا باورت نمیشه ارادبرندینگ کلاهبرداره ...

اون اوایل که تو قم بیشتر بودند، شوهرم میخواست پول بده 

ولی با چند نفر مشورت کرد. گفتند یک مشتری هم جذب نکردیم، دلسرد شد 

من هی بهش گیر میدادم که خونه رو بفروش پول بده به اینا 

الان که گفتی، میگم خدارو شکر به حرفم نکرد

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

از شرکت روغن گیری پویان نیک هم چیزی میدونی تو دیوار تبلیغات زده با درامد ماهی ۱۰۰ میلیون دستکاه روغن گیرها و میکنه پاچه مردم دفترشون تو انقلابه با یه عالمه ادمین و شماره تلفن 

2706