2737
2734

پس فردا تهرانیم. دوشب انجا میمونیمـ

پل طبیعت میخوایم بریم و کجای دیگه خوبه برای گشتن؟ 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرید یا تفریح

تفریح

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2731

دربند :))

چیتگر 

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      

الان همه جا قیامته انقد شلوغه

ولی کاخ گلستان و دور و برش قشنگه 

پارک جمشیدیه اگه مشکلی تو پیاده روی اینا ندارین واقعا قشنگه

دربند رستوران کوهپایه اش عالیه ولی قیمتاش بالاست 

اطراف تهران هم سمت آهار و لواسون جاهای خوشگل زیاد داره 

2740
کاخ سعد اباد و نیاوران دربند درکه چیتگر

بازار کجا خوبه برای خرید مانتو؟ 

تفریح

باغ گیاه شناسی

البته اگه از شمال میای.. شاید زیاد واست جالب نباشه‌.ولی در کل خیلی قشنگه..

پل طبیعت جای ان چنانی نیست..حالا برید. البته شب برید. قشنگتره..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
بازار کجا خوبه برای خرید مانتو؟ 

هفت تیر

شاید ۲۰ تا فروشگاه مانتو بغل هم بغل هم داره

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
باغ گیاه شناسی البته اگه از شمال میای.. شاید زیاد واست جالب نباشه‌.ولی در کل خیلی قشنگه.. پل طب ...

برای شب کجا خوبه؟ غیر پل طبیعت؟ 

الان همه جا قیامته انقد شلوغه ولی کاخ گلستان و دور و برش قشنگه  پارک جمشیدیه اگه مشکلی تو پیا ...

کاخ گلستان بریم یا کاخ سعدآباد کدوم قشنگتره؟ 

برای شب کجا خوبه؟ غیر پل طبیعت؟ 

دربند

درکه

چیتگر

پردیسان

دربند درکه چیتگر پردیسان

ممنونم عزیزم 

بنظرتون کاخ سعدآباد خوبه بریم یا کاخ گلستان؟ 

2706