2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا درک میکنم چی میگی شما بچه داری؟ شوهر من اونقدر خودشو بالا میدونه که حاضر نیست بچه بیاریم هع ...

اره گلم ۳ تا دارم اما کاش نداشتم چون مجبور ب زندگی میشه ک جز نابودی هیچی برات نداره مجبوری بسوزی تا بچه هات آواره نشن اگر نظر منو میخوای فعلا بچه نیار تازمانی ک بفمی آدم شوده فکر نکن بت بچه آوردن شاید درست بشه برعکس بدتر میشن و یک دردی ب درهای اضافه تر میشه  من خر خیلی دیر فهمیدم الانم شودم یک مرده متحرک ک فقط جسم دارم اونام بخاطر بچه‌ام حرکتش میدم این چه زندگی اما خوبه شما بچه نداری باور کن از من جلوتری

2728

فواید ازدواج:

*استخدام رسمی جهت نظافت منزل، آشپزی و... (کلفتی تمام وقت) 

*رسیدن به مقام زنیکه، ضعیفه، سلیطه، هی و.... 

*شنیدن متلک، دشنام، تحقیر خود و خانواده از جانب همسر

*چشیدن مزه قهر طولانی و بی توجهی وبی مهری همسر

*قرنطینه شدن و عدم ارتباط با برخی اقوام که همسر از آنها خوششان نمی‌آید. 

*عدم امکان انتخاب مدل و رنگ لباس دلخواه و یا تفریح مورد علاقه با توجه به دخالت همسر

*عدم امکان اشتغال، بیرون رفتن و یا دیدار با کسی بدون اجازه شوهر 

*عدم امکان تنها شدن و خلوت کردن با خود(بازگشت به دوران مجردی و بی مسئولیتی) 

*بالاتر از همه 🌹مادر شدن🌹چون همیشه نگران پاره ای از وجودتی. 

و.... و...... و...... و..... 

🙄🙄🙄🤔🤔🤔🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
فواید ازدواج: *استخدام رسمی جهت نظافت منزل، آشپزی و... (کلفتی تمام وقت)  *رسیدن به مقام زنیکه ...

دقیقااااا یه کلفت تمام عیار شدن که چپ و راست باید تحقیر بشه اگرم اعتراض کنه شوهره قهر میکنه اونوقت زن بدهکار هم میشه و ....

توکل به خدا🌿

با وجود همه تحقیقات، جلسات شناخت و حتی مشاوره، ازدواج یه هندوانه سر بسته هست.

اگه ازدواجِ خوب کنیم، درهای بهشت برومون باز میشه.

اگه ازدواجِ بد کنیم، بد تر از جهنم رو مسکن خودمون کردیم

فقط شانس و تقدیر و پیشونی نوشت و بخت و اقبال

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
2738
با وجود همه تحقیقات، جلسات شناخت و حتی مشاوره، ازدواج یه هندوانه سر بسته هست. اگه ازدواجِ خوب کنیم، ...

بله شانس و تقدیر و سرنوشت از همونجایی شروع میشه که یه دختر میشه تک‌دختر و نازپروده و عزیزکرده یه خانواده و فامیل اما یه دختر میشه کسی که همه عزت نفس و اعتماد به نفسشو میگیرن و تخریبش میکنن نهایتا نه بخاطر فرار از شرایط و خانواده بلکه بخاطر دوست داشتن و دوست داشته شدن ازدواج میکنه اما همونجا میشه جایی که بازم تحقیر و توهین میشه و سرکوفت میشنوه حتی بدتر از قبل

توکل به خدا🌿
بله شانس و تقدیر و سرنوشت از همونجایی شروع میشه که یه دختر میشه تک‌دختر و نازپروده و عزیزکرده یه خان ...

میفهمم

دقیقا  همینه

متاسفانه خودم هیچ دلیل منطقی برا این قضیه پیدا نکردم

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
متاسفانه همینه به نظر شما طلاق برای بار دوم خیلی بده؟

بنظر من اول باید تمام سعیمونو کنیم که زندگیمونو نجات بدیم و بسازیم

اما اگه واقعا راهی نداشت، به طلاق فکر کنیم.

طلاق خودش فی الذاته بد نیست، طلاق یه تصمیمه، یه اتفاقه.

بد و خوب بودنش، بستگی به مقایسه شرایط قبل و بعدش داره.

اگه شرایط بهتر بشه، طلاق خوبه

اما اگه بدتر بشه، طلاق بده

بنظر من اول باید تمام سعیمونو کنیم که زندگیمونو نجات بدیم و بسازیم اما اگه واقعا راهی نداشت، به طلا ...

درسته

زندگی با خودشیفته نجات دادنی نیست

پس همون طلاق بهتره

توکل به خدا🌿
درسته زندگی با خودشیفته نجات دادنی نیست پس همون طلاق بهتره

راستش خودت بهتر میدونی و هیچ کس آگاه به زندگیت نیست.

اما بهتره با یکی دوتا مشاور خوب مشورت کنی

فایده؟شوخی میکنی؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706