2737
2734
عنوان

چه گیری کردم

158 بازدید | 18 پست

دوستان از سرویس بهداشتی های دانشگاه و سرویس بهداشتی عمومی استفاده کنم ،باعث مریضی نمیشه؟ مجردم عفونت،زگیل ،میکروب و ....؟

من از ۷ صبح تا ۵ عصر دانشگاهم و همیشه دستشوییم رو نگه میدارم که از دستشویی های اونجا استفاده نکنم تا مریض نشم ،ولی واقعا از کلیه درد دیگه نمیدونم چکار کنم،کلیه هام از درد داره میترکه الان چند روزه

امروز خوندم یک دختر ۱۳ ساله از طریق سرویس بهداشتی باشگاه زگیل تناسلی گرفته ،میگن زگیل تناسلی از عرق و پوست واستفاده از سرویس بهداشتی های عمومی و ... منتقل میشه

چکار کنم؟ یه راهکاری بدید ،خودم هیچی به عقلم نمیرسه ،میخوام از سرویس بهداشتی استفاده کنم ولی عفونت و زگیل رو نگیرم 

سرنوشت، اسمش با خودشه ..هرچی توی سرمیگذره، همونو مینویسن✨😶

والا من از سرویس سرکارم استفاده میکررم بلایی ب سرم اومد ک نگو۱😐

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای خدااا😢

والا تازه فرنگی نبود من نمیدونم چرا

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
واقعا؟ پس بیرون  ککار کنه ادم

چی بگم ب هرحال همه میرن دیگ درستم تمیز نمیکنن 

2740

من هر وقت از سرویس عمومی استفاده کنم عفونت میگیرم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
دستتو به درو اینا نمال یکیشو یاهم کلا دستتو به خودت نزن از دستمال استفاده کن بعدشم که میری بیرون د ...

از دستکش یکبار مصرف استفاده کنم بهتر نیست؟

سعی تا حد امکان استفاده نکنی و اگر کردی سرپایی استفاده کن و ب چیزی تماس نداشته باش و گارداسیل بزن

با دستکش یکبار مصرف استفاده کنم خوبه؟

تشریف میبری داخل سرویس اول دوتا دستاتو میشوری

اون دستی ک قراره خودتو بشوری باهاش ب هیچ جا نمیرنی

با اونیکه دستت شیر اب روشویی رو ببند در دستشویی رو باز کن با همون دست شیلنگ و بگیر دستت و شیر اب دستشویی رو باز کن و با دست تمییزت فقط خودتو بشور .همین هیچیت نمیشه

2706