2733
2734
دقیقا آفففرین همیشه طلبکاره همممیییشششه طلبکاااااره هیچوقت راضی نمیشه

درکت میکنم چون خودم یک نوبرشو دارم با تمام سختی های کشیدم بازم همیشه آدم بده هستم هیچ وقت متوجه محبت هام و زحماتم نشود و نمیشه اگز بلانسبت برای سگ یک کاری میکردی تاحالا هزار بار دم تکون داده بود امان از این مردهای خود شیفته و زبون نفهم و بی حق و منظور  کاش حداقل خودش خوب بود دردی نداشتم اما با وجود تمام بدی هاش انتظار دارن بهترین سرویس و خدمات رو بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرش شاغل بوده؟  ببین معمولا قلق مردها اقتدارشونه ببین از چی لجش در اومده

بله مادرش شاغل بوده. اونم بیچاره جایگاهی تو خونه‌شون نداره. پدرشوهرم جلوی منه عروس مادرشوهرمو سکه یه پولش میکنه. شوهرمم خیلی بدرفتاری با مادرش میکنه حتی یه بار جلوی جمع سر سفره بهش گفت خفه شو

مادرشوهرم دندون درست حسابی نداره شوهرم یه بار جلوی من ادای مامانشو دراورد که حرف زدنش صدای سوت میده چون دندون نداره

وای خدا اگه این چیزا رو میدیدم ازش عمرا باهاش ازدواج میکردم

توکل به خدا🌿
خب خداروشکر خیلی دقت کن دیگه دوباره اسیب نبینی

ممنون عزیز اینقدر سر همین پام بهم سرکوفت زد که نگو که تو ضعیفی که اینطور شدی از فقر و نداریتونه که اینطور شدی درصورتیکه من موقع پایین اومدن از کوه آسیب دیدم ارتفاع ۳۶۰۰ متری تا پایین پام چندبار پیچ خورد

توکل به خدا🌿
2728
از دست نیش و کنایه و دلسوزی فامیل راحت میشی که چرا تا حالا ازدواج نکردی!همین. دیگه هیچ فایده ای ندا ...

دقیقا فقط از نیش و کنایه راحت شدم ولی بقیه‌ش همه ضرر بوده برام

توکل به خدا🌿
بله مادرش شاغل بوده. اونم بیچاره جایگاهی تو خونه‌شون نداره. پدرشوهرم جلوی منه عروس مادرشوهرمو سکه یه ...

چی بگم باید با مشاور صحبت کنی اگر بخوای زندگی کنی 

الگوش که پدرش بوده اصلا خوب رفتار نکرده 

اگر بخوای زندگی کنی باید خیلی با صبر و درایت پیش بری 

درکت میکنم چون خودم یک نوبرشو دارم با تمام سختی های کشیدم بازم همیشه آدم بده هستم هیچ وقت متوجه محبت ...

دقیقا درک میکنم چی میگی

شما بچه داری؟

شوهر من اونقدر خودشو بالا میدونه که حاضر نیست بچه بیاریم

هععی روزگار

توکل به خدا🌿
2738
من دیگه نمیتونم ادامه بدم مریض میشم اینطوری

نمیدونم حقیقتا حتما خودتون بهتر میدونید ولی خب به تبعات طلاق و هزینه هاشم فکر کنید هزینه فایده کنید 

خراب کردن اسونه ساختن یه زندگی سخته

ازدواج اولت براچی جدا شدی  اون برنامه فقط معرفی میکنه تحقیق با خودته  تست های مشاوره شو ...

مسئولیت پذیر نبود

وابسته به کارش بود

انگار مردا همشون وابستگی دارن و ازدواج میکنن

یکی به کارش یکی به خانوادش یکی به رفیقاش و ...

بالاخره یه چیزی قبل از زن تو زندگیشون بوده که زنه میره لطمه‌شو میخوره

رفتیم مشاوره متوجه نشدن خودشیفته‌ست

خیلی نقش بازی میکنه همه رو گول زد حتی مشاوره رو

توکل به خدا🌿
مسئولیت پذیر نبود وابسته به کارش بود انگار مردا همشون وابستگی دارن و ازدواج میکنن یکی به کارش یکی ...

به نظر من تلاش تو بکن اخرین راه طلاق بزار 

اینم بدون شوهر های ماهم همه عیب دارن  

نمیدونم حقیقتا حتما خودتون بهتر میدونید ولی خب به تبعات طلاق و هزینه هاشم فکر کنید هزینه فایده کنید& ...

زندگی نیست آخه عزیزم

از ظهر دارم گریه میکنم

بخدا اینطور نبودم

من موقعی که با این آشنا شدم روزی ۱۶ ساعت درس میخوندم الان یه سر تو نینی‌سایتم دیگه تمرکز ندارم انرژی ندارم

زندگیم افتضاح شده

توکل به خدا🌿
2706