2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فواید ازدواج: *استخدام رسمی جهت نظافت منزل، آشپزی و... (کلفتی تمام وقت)  *رسیدن به مقام زنیکه ...

گفتی خیلیم حق گفتی ولی بازم هست

ازدواج یعنی اگه همسرت ازت رابطه خواست باید حاضرباشی،که اقا دینش گردنت نباشه،ک خیانت نکنه که خداراضی باشه

ولی روح و روانه تو مهم نیست

اگه تو خواستی رابطه و اون سمتت نمیومد باید تحمل کنی،باید اب بشی،باید با راضی نشدن از رابطه بسازی چون زنی،

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
راستش خودت بهتر میدونی و هیچ کس آگاه به زندگیت نیست. اما بهتره با یکی دوتا مشاور خوب مشورت کنی

روانشناس‌ها اختلال شخصیتیش رو تشخیص ندادن چون جلوی بقیه نقش بازی میکنه

خودم تحقیق کردم از سخنرانی شخصیت ناسالم دکتر هلاکویی

روانشناس بالینی اتنا امامی

دکتر زهره نوری

الهام بیژند

الهه شیرزادخوان

توکل به خدا🌿
روانشناس‌ها اختلال شخصیتیش رو تشخیص ندادن چون جلوی بقیه نقش بازی میکنه خودم تحقیق کردم از سخنرانی ش ...

میفهمم

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
گفتی خیلیم حق گفتی ولی بازم هست ازدواج یعنی اگه همسرت ازت رابطه خواست باید حاضرباشی،که اقا دینش ...

اگه وقتی خودت میخوای اون ناز میکنه، بزن دهنش سرویس کن...

منم شوهرم همین کار را میکرد هرچی میگفتم حال ندارم میگفت مگه دست خودته، ولی وقتی من میخواستم میگفت الان نه وقتش نیست، اینقدر این کارش را تو دعوا تو سرش زدم و گفتم میری جای دیگه عشق و حال میکنی ده تا 20 روز قهر کردم که دیگه از این رفتارا نکرد...والا داشت شورشرا در میاورد

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
اگه وقتی خودت میخوای اون ناز میکنه، بزن دهنش سرویس کن... منم شوهرم همین کار را میکرد هرچی میگفتم حا ...

اینقد تو رابطه ازش راضی نمیشم ک اصلا خیلی کم هوس میکنم باهاش

اصلا اخلاقا بدش سلیقمو تو رابطه تغییرداده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
اینقد تو رابطه ازش راضی نمیشم ک اصلا خیلی کم هوس میکنم باهاش اصلا اخلاقا بدش سلیقمو تو رابطه تغییرد ...

آره اخلاق بد رو آدم تاثیر میذاره ولی رابطه بدون رضایت هم درش بی تاثیر نیست

ضمنا رضایت تو رابطه 60 درصدش به خودت بر میگرده که ببینی چجوری مورد پسندته بعد کم کم اونم به همین روش تو عادت میکنه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
آره اخلاق بد رو آدم تاثیر میذاره ولی رابطه بدون رضایت هم درش بی تاثیر نیست ضمنا رضایت تو رابطه 60 د ...

میگم که ذایقم تغیر کرده،با رابطه عاشقونه رضایت ندارم اصلا دیگه

میگم که ذایقم تغیر کرده،با رابطه عاشقونه رضایت ندارم اصلا دیگه

خدا خودش مردا را به راه راست هدایت کنه

انشالله مشکل شما هم حل بشه

بچه داری؟؟ 

خدا خودش مردا را به راه راست هدایت کنه انشالله مشکل شما هم حل بشه بچه داری؟؟ 

بله

بله

بازم برو از یه س ک س تراپیست یا مشاور کمک بگیر، خیلی فرق میکنه، چون بچه داری تمام تلاشت را بکن که بچه تو خانواده خوبی رشد کنه

انشاله درست میشه

بازم برو از یه س ک س تراپیست یا مشاور کمک بگیر، خیلی فرق میکنه، چون بچه داری تمام تلاشت را بکن که بچ ...

ممنون من بدبختی زیاد دارم.مرسی وقت ذاشتی

2706