2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب برید دکتر.برااینگه بیشتر نشه یه شیاف دیکلو بذارید. اگه بزرگه ۱۰۰ اگه کوچیکه ۵۰. اگه نوزاده کلا نذارید فقط سریع برید دکتر

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

وای خواهر منم یکم تب داشت و معلوم بود داره مریض میشه بهش کلداکس دادیم الان خوابه خیلی نگرانشم😭😭😭

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
شیاف پاشویه

پاشویش کردم خواستم پیازبزارم متاسفانه نذاشت جوابشوازپاش دراورددادوهوارراه اتداخت

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
دختر من دیشب تب کرد از امشب آبریزش و سرفه چه گیری کردبم

چندروزه یابینیش گیپ میشه یاابریزش داره واسفراخ میکنه 

امشب یهوپاشدم دیدم توتب میسوزه 

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2740
خوب برید دکتر.برااینگه بیشتر نشه یه شیاف دیکلو بذارید. اگه بزرگه ۱۰۰ اگه کوچیکه ۵۰. اگه نوزاده کلا ن ...

۸ماهشه

ممنون دوست خوبم

بیست دقیقه پاشویه کن آب ولرم و نمک

نمیزاره اتقدخوابش میادنمیزاره دستمالوازشکمش میکشه بیرون

دختر من دیشب تب کرد از امشب آبریزش و سرفه چه گیری کردبم

😔😔کاش مریضی هاشون بیادبه ما

2706