2733
2734
عنوان

خونه امون زشت شده یا من وسواس گرفتم

248 بازدید | 15 پست

چندروزه بخش کمال طلبی و هنری وجودم بیدار شده

و افتادم به جون دکوراسیون خونه

سرویس خواب جدید و‌مبلمان جدید سفارش دادم چند روز دیگه میرسه

الانم دارم فکر میکنم کابینت ها خونه امون نیو کلاسیک میشد

قشنگ تر بود

کف خونه امون سرامیک هاش جالب نیست چون خیلی درز هاش مشخصه باید پارکت بشه

یکی منو سرگرم کنه دست از سر خونه بردارم 😭😭😭

ماشالله پول که زیاد باشه کو ن نشیمن نداره همش دنبال تغییره😂

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خداروشکر پول هست وگرنه اگه نبود مثل من فقط بهشون فکر میکردی وخیال پردازی وبا همون کابینتهای دربوداغون فلزی و......کلا خونه ترکیده سر میکردی 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
موجودی حسابم الان دو میلیونه😭😂

خوب ترکوندیش ب محض اینکه بیاد بالا نقشه های بعدیتو عملی میکنی😂😂پیشاپیش مبارک باشه با دل شاد زندگی کنی 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740
خداروشکر پول هست وگرنه اگه نبود مثل من فقط بهشون فکر میکردی وخیال پردازی وبا همون کابینتهای دربوداغو ...

الان کابینت هامون هایگلاس سفیده

ولی به مدل مبل ها سلطنتی نمیاد

چون خیلی مدرنه

سقف خونه امون هم کناف هاش مدرنه به مبل ها نمیاد

اصلا خیلی داره بد میشه همه چیز

وسواسم عود کرده😭

خوب ترکوندیش ب محض اینکه بیاد بالا نقشه های بعدیتو عملی میکنی😂😂پیشاپیش مبارک باشه با دل شاد زندگی ...

اولا که خونه پدرمه

دوما با جیب اونا هست که انقدر خرج میتراشم😂

سوما که قربونت برم مهربون

2706