2737
2739

پسرم متولد سه مهر هست ازش پرسیدم بنظرتون امسال پیش دبستانی بفرستم یا بزارم سال بعد گفت گیرایی پسرت از بقیه همسن های خودش کمتره ، از همون مهد دارم فکر و خیال میکنم ، بعد از حرفش مامان های دیگه اومدن نشد بپرسم از چه لحاظ ، راستش خودم همچین فکری نمیکنم چون پسرم بدون اینکه من بهش یاد بدم اسم اکثر ماشین ها رو میدونه یا از لاستیک ماشین میفهمه ماشین چی هست، یا حروف و اعداد انگلیسی رو کاملاً بلده بدون اینکه من بهش یاد بدم ، یا یه سوالی ازم کنه جوابشو بدم دیگه یادش میمونه ، چون کارتون انگلیسی واسش میزارم اسم اکثر حیوونا رو به انگلیسی بلده ، یا حتی مسیر ها هم یادش میمونه ، آخه دیگه چجوری باید گیراییش خوب باشه؟ خیلی دلم گرفته دوست دارم گریه کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به این حرفا توجهی نکنید 

ماشاالله باهوشه

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2740

آره چرت و پرت گفته قبل دبستان آزمون سنجش هست واس همه بچه ها چند جور آزمون هست اگه بچه ای مشکل داشته باشه اونجا میگن ب حرف ی معلم مهد ناراحت میشی بیخیال پسرت بنظرم خیلی هم باهوشه

خب شاید پسرت به فعالیت های توی مهد علاقه ای نشون نداده اونم فکر کرده نمیفهمه 

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/

تقصیر توهه که مدیر یک مهد کودک رو در حد یک متخصص بردی بالا و ازش این سوالو کردی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706