2733
2734

ما حدود پنج شب اونجا بودیم شب آخر دقیقاً متوجه شدیم که هتل آلوده به ساس هستش و توی رختخوابمون دیدیم روی ساق پای خودم جای دو تا نیش ساس بود به محض اینکه متوجه شدیم تمام چمدون و لوازمو گذاشتیم توی هتل و اومدیم یعنی چمدونمونو اصلاً با خودمون نیاوردیم تنها چیزایی که آوردیم کارت بانک موبایل شارژر و لباس‌های تنمون بود ساعت ۶ صبح رفتیم لب ساحل نشستیم تا حدود ۸ صبح اون آفتاب داغ و سوزناک گفتیم اگه حشره‌ای داخل بدنمونه بره من که حتی مانتو شالمم درآوردم شوهرم لباسشو درآورد آویزون کردیم روی صندلی بچه منم اونجا توی ماسه‌ها بازی می‌کرد و گفتیم اگه چیزی بود بره تو این مدت همش الکل می‌زدم به کیف دستی الکل زدم به کارت بانکمون الکل زدم به موبایلامون به لباس طرحمون به درزاش همه جا الکل زدم وقتی که رسیدیم فرودگاه سوار ماشین خودمون شدیم چون ماشین خودمونو توی فرودگاه خودمون پارک کرده بودیم نزدیک‌های خونه که شدیم من مانتو و شالمو با لباس زیرامون از تو ماشین درآوردم پرت کردم توی یه بیابون بعدشم شوهرم کیسه زباله گرفت دم در واحد لباسامونو همه رو انداختیم داخل کیسه و کفش هامونم همینطور انداختیم زباله گره زدیم لخت لخت رفتیم تو خونه حمام کردیم بعدم شوهرم ماشینو برد کارواش توی ماشین هم با جاروبرقی‌های صنعتی و بلندی که توی کارواش هست حسابی کف ماشین و تمام درز و دروس‌های ماشین و جاروبرقی کشید با این وجود موبایل و شارژرمونم حسابی دوباره الکل زدم بچه‌ها ممکنه حشره ساس بازم اومده باشه توی خونه چه جور بفهمم چند وقت بعد از ورودش به خونه ما متوجه میشیم حسابی هم جاروبرقی کشیدم کیسه زباله رم انداختم بیرون تو رو خدا کمکم کنید از دماغم در اومدین مسافرت تو رو خدا بهم بگین با این وجود ممکنه اومده باشه تو خونمون یا نه همش احساس می‌کنم تو خونه است

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واویلا مگه چیه بدبخت 

ساس

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
2728
ن بابا نیومده

حالم خیلی بده خیر سرم گفتم بریم مسافرت یکم روحیمون عوض بشه ا روحیه افتضاح در و داغون‌تر با کلی ضرر بدون چمدون و وسیله برگشتیم

چیزی نمیشه نترس 

حالم بده تروخدا برام دعا کن نیومده باشه 

2738
نه بابا خیللت راحت باشه با ابن کارایی که کردی نمیتونه پخش شده باشه چون ساس باید در تعداد زیاد انتقال ...

خدا از دهنت بشنوه خدا به دل شکسته و خسته ام نگاه کنه چون بی نهایت داغونم 

الکی نگران نکن خودتو،من مطمینم منتقل نشده با ابن تفاسیر

مرسی عزیزم برام دعا کن 😭😭

حالم بده تروخدا برام دعا کن نیومده باشه 

چش

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱