2733
2734
عنوان

⚘ب یادتون صلوات میفرستیم⚘

664 بازدید | 149 پست

عزیزان اسم⚘صد و چهارده نفر⚘رو لازم داریم. لطفا دوستان رو تگ کنید.

بعد از⚘نماز امیرالمومنین⚘برای صد و چهارده نفر(برای هر نفر یک دور تسبیح) صلوات فرستادم میشه.

⚘عزیزان از اینکه منت میزارید و بنده حقیر رو دعا میکنید دستتون رو میبوسم. انشالله که خواسته همگی مورد اجابت خداوند متعال قرار بگیره.

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزان لطفا تایپیک های آخر منو ببینید و دوستان رو لطف بفرمایید تگ کنید. 

ممنون از همگی.

@zizigoolootabeta    

@تارا_خانوووم    

@ریرا_خانوم    ‍ 

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
عزیزان لطفا تایپیک های آخر منو ببینید و دوستان رو لطف بفرمایید تگ کنید.  ممنون از همگی. @naj ...

سلام مهربونم 🍀🍀

ممنونم ان شا الله حضرت زهرا شما و خانوادتون رو زیر چادرش نگه داره🌸

اسم دوستانم: کاربر آرزوهام ۳_کاربر عشق شکلات_ کاربر نون بربری-کاربر بهار-یه کاربردی‌تر که اسمشون به یاد ندارم ولی خیلی محتاجن-کاربر قاتل زنجیرهای-کاربر آنه دختری در پاریس-کاربر در آرزوی ازادی-کاربر خربوریدان-کاربر دختر گرانبها-کاربر بانو ارتمیس-کاربر که اسمشون رونمیدونم ولی اگه میتو نید دعا کنید-کاربرrey-کاربر کاپ کیک عصبانی-کاربر توت فرنگی

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

لطفا برا پدرم و برادر و مادرم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اسامی: محمد..حمزه.حدیث .زینب .نگار.الهام.زهرا.راضیه.

.محمد.محمد.لیلا.مهدی. فاطمه.حسین..ابوالفضل.حوری.زهرا.مرضیه .آیدا

سلامم عزیزم 

دلشاد که بیمارن وفرزندشون فاطمه که کنی کم توانن 

مرتضی پسر کم توان ذهنی ومادرش اکرم که خدا بهش صبر بده 

زکیه مادر شهید مدافع حرم خدا به کارش روزی ورزق بده 

نسرین که بی پول ومستاجر هستن 

بی بی پیر زن تنها وبی کس 

نرگس 

اسماعیل شفای بیماریشون

لیلا زن تنها با چهارتا بچه انشالله بچه ها رو بتونه خوب بزرگ کنه وسروسامون بده 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

خانمی به اسم طیبه برای شفاشون اینجا چندبار دیدم خیلی التماس دعا دارن ولی تک نمیشه کاربریش ،لطفا دعاش کنید 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

@_faram_   شفای عشق این خانم وپیدا شدن کار مناسب برای خودش