2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معنی اش خیلی قشنگه خود اسم هم بد نیست ولی اسم کاملا سلیقه ایه اگه خودت دوسش داری چرا که نه
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2740
مانیا نذارین لطفا. وقتی اسم انتخاب می کنین از یه نفر که آشنا به زبان انگلیسی هست, بپرسین که بدا بچه شرمنده نشه. مانیا بیماری روانی هستش که تو اصطلاحات پزشکی هم می تونین پیداش کنین.
یا رب نظر تو برنگردد****برگشتن روزگار سهل است 😊
تیارا قشنگتره
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
این توضیح را برای اون عده از افراد میدهم که معمولا در شاخه های علوم پزشکی تحصیل کردند و این اشتباه رو میکنند که لاتین اسم من را mania میدانند و میگویند mania یک بیماری روانی است که جنون شادی و حالتی دوقطبی است که دراین افراد ظاهر میشود و در یونانی الهه جنون و شیفتگی که با حالت درنده خویی همراه است. به این عده از افراد باید گفت لاتین اسم من Manya است که کاملا از نظر نوشتار و تلفظ با mania متفاوت میباشد. manya در لاتین به معنای star of sea و معادل Mary است "مراجعه شود به سایت www.pokemyname.com " و با توجه به سایت نامگزینی ثبت احوال: ١- (در پارسی باستان) خانه، سرای؛ 2- (در پهلوی) برابر با واژه‌ی مان به معنی خانه و مسکن؛ 3-- (اَعلام) 1) نام زن زِنیس حاکم ولایت اِاُلی جزو ایالات تحت فرماندهی فرناباذ [سردار بزرگ ایران در زمان اردشیر دوم هخامنشی] ؛ ٤) مانیا اسکو دوسکا معروف به ماری کوری، فیزیکدان شهیر فرانسوی
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم و مي روم : آنچنان خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم . 
2706