2737
2734
الان ملتی که اسم بچه هاشونو گذاشتن مانیا همه بی سواد و انگلیسی ندون بودن ؟؟؟ بابا قبل از گذاشتن نظر اول مطمئن شین بعدا نظر بدین
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم و مي روم : آنچنان خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم . 
عزیزم خانم آرمینا منظور من موقع تلفظ و بصورت آوایی هستش. می دونستم املاشون فرق می کنه. ولی وقتی کسی زو تو جمع صدا میزنن کاری به املای اسمش ندارن که. به هر حال دلیل عصبانیت شنا رو اصلا نفهمیدم. اگر اسم خودتون یا بستگانتون مانیا هست معذرت میخوام
یا رب نظر تو برنگردد****برگشتن روزگار سهل است 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برنامه انتخاب اسم برای کودک کامل ترین مجموعه انتخاب اسم بیش از 3000 اسم مختلف دخترانه و پسرانه دسته بندی اسم ها بر اساس جنسیت و حروف الفبا تمامی نام ها با تلفظ کامل و توضیحات و معنای کامل از سرتاسر کشور : نام های فارسی اصیل ، ترکی ، کردی ، لری ، گیلکی ، بختیاری ، عربی و ... با قابلیت جستجو و همچنین به اشتراک گذاری اگه میخواین معنی اسم خودتون رو بدونید و یا یه اسم عالی واسه کودکتون انتخاب کنید پیشنهاد میدم این برنامه رو از دست ندید. https://cafebazaar.ir/app/com.ASAN.pickname/?l=fa
2731