2737
2739
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1888 بازدید | 130 پست
چرا زود بگیری بیچاره میشه؟؟ از چه نظر بده

چون متوجه نیست عقلش نمی‌رسه که جیشش رو بگه همه جا رو نجس می‌کنه دائم باید ببری دستشویی که شاید جیش داشته باشه آدم خسته میشه،ولی وقتی عقلش برسه جیشش رو بگه همون موقع می‌بری دستشویی و تمام

بنظرم شیر اصلا زیاد  نمیخوره غذا فقط ماکارونی دوست داره میوه فقط موز میخوره صبحانه سرلاک ندم ...

پسر من دو سال ۶ ماهشه ۱۱ کیلو هست 😁

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی بدو بدو میکنه اتفاقا همه میگفتن دیر راه میوفته چاقه نمیتونه از زمین بلندشه اما برعکس ماشاا ...

خب پس خدا رو شکر،فعالیتش رو بیشتر کن بپر بپر بدو بدو ،لاغر میشه ولی اصلا ولش نکن،خسته هم نشو بشه پنج شیش سالش خودش دیگه عادت میکنه،ولی تا وقتی عادت نکرده ولش نکن

والله ربطی نداره پسر من چیز های ابکی اصلا دوست نداشت کته میخورد فرنی میخورد سیب زمینی سرخ شده و اینا ...

چون بچه با بچه فرق میکنه مثل آدم بزرگا دیدی یکی هرچی میخوره چاق نمیشه ،یکی هم آب خالی میخوره خود به خود چاق میشه 

الان اگه من از نوزادی پسر کوچیکمو کنترل نمیکردم ۱۰۰‌کیلوشده بودبه خدا الان هم یکم وزنش،بیشتره ولی دیگه چاق نیست ماکرونی دوس داره نمیپزم دیر به دیرمیپزم،غذای چرب نمیزارم بخوره ،شیرینی زیاد نمیزارم بخوره  ورزش میره خداروشکر وزنش کنترل میکنم

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2731

یاخدا شما هم شیر خودتو میدی هم شیرخشک هم ماکارونی هم پوره سیب زمینی هم سرلاک چیکار داری میکنی با اون بچه؟بعد میگی ۱۰۰ کیلو هم بشه شیر میدم؟مادرشی دشمنش ک نیستی بعدشم شبا شیر خودتو نده دندوناش داغون میشه

با افتخااااار کوردم💛🧡
خانما کسی میدونه چ سنی باید بچه رو از پوشک بگیری

من پسرمو بعد تولد دو سالگیش گرفتم یه هفته ای یاد گرفت با تشویق خوراکی با بازی با حوصله اینا یکم هم با دعوا 🤣چند بار گذاشتم خودشو خیس کنه یه بار هم آشپز خونه رو کثیف کرد آوردم جلو چشمش شستم دعواش کردم اونم نگاه میکرد فرداش دیگه گفت بردم دستشویی میگفت دارم ولی نمیکرد. تنهاش گذاشتم گفتم من میرم خودت بکن رفتم دیدم انجام داده چند بار که این کارو کردم یاد گرفت کامل الان ۲سال و ۶ ماهشه چند ماهه کامل یاد گرفته فقط باید حوصله  کنی این که بچه اولش همکاری نمیکنه تو بیخال بشی اونم یاد نمیگیره بعدشم بزار خونه رو کثیف کرد هم کرد حساس نباید باشی من همین که یاد گرفت کلا خونه رو شستم تمیز کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بنظرم یکم زیاده وزنش  دخترمن ۲۰ماهشه هنوز۸کیلوعه چندتا دکتربردم میگن فقط بایدازشیربگیریش خسته ...

پسرمن ۱۰ ماهش ۶ونیمه دکتر میگه افتضاهه  وزنش انقد نگرانشم

۳/۱۶ وزن۸۹🤦‍♂️🤦۴/۱۶ وزن۸۴😍🤩😍۵/۱۶ وزن۸۰🥰🥰وزن هدف ۶۸😜🤪🤪🤪🤪💪💪💪💪💪💪نتونستم ب هدفم برسمو خدا بهم ی نی نی داد
2740
جدی وای مث دخترمن میگم یکسالو ۸ماهست تازه شده ۸کیلو خخخخ

من خیلی دکتر بردم چندین مدل شربت اشتها گرفتم با گوشی با سرگرمی بهش غذا دادم هیج فایده ای نکرد منم دیگه بی خیالش شدم گفتم همین که شکر خدا سالمه کافیه چاق نمیشه دیگه این بجه بزار راحت باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همین الانشم واسه لباس خیلی اذیتم باید کلی بگردم میدونی بچه تپل واسه دیگران خیلی شیرینه واسه مادرش د ...

اره عزیزم تو قطعا بهترین مادری برای فرزندت

احساساتی نباش در مورد این موضوع مطمین باااش که بعدا فرزندت ازت تشکر میکنه بابت این موضوع

میدونی چرا اینارو برات مینویسم؟ من که شما رو نمیشناسم ولی دقیقا تو خانواده نزدیک همین اتفاق برای دخترمون افتاد .

متاسفانه پدر و مادرش اصلا رسیدگی نکردن الان ۲۲ سالشه ها

ولی متاسفانه مبتلا به تیرویید شد و زود به بلوغ رسید.قدش ۱۴۵ و وزنش ۱۰۰ کیلو شده.

پاهاش از شدت بار سنگین انحراف داره.دیگه لباس اینا خودت میدونی .حتی کفش هم مشکل براش پیدا میشه.

برای ازدواجشم ....

متاسفانه رژیم هم تا یه حدی جوابگوعه براش مثلا ۱۰ کیلو نهایت ۳۰ کیلو

نه دیگه ۵۰ کیلو اضافه وزن

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
اره عزیزم تو قطعا بهترین مادری برای فرزندت احساساتی نباش در مورد این موضوع مطمین باااش که بعدا فرزن ...

مرسی عزیزدلم

اره عزیزم تا الان نی نیه چاقیش جذابه بزرگ بشه مطمئنن رو اعتماد بنفسش هم تاثیر داره

ازاون وقتی که تاپیک زدم تا الان بهش شیرخشک وسرلاک ندادم

فقط میوه و یه بسکوییت مادر و پوره هویج هم یکم خورد

شنبه هم میبرمش دکتر تغذیه دوبارع

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....