2733
2739
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 130 پست

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی واقعا اضافه وزنش خیلیه.

پسر من چهارسالش تموم شده وزنش ۱۶ کیلو و نرمال هست کاملا.

برا بچا شما خیلییی زیاده.فکر نکن دلت نمیاد بهش شیر میدی و چیزای چاق کننده داری بهش لطف میکنی اصلا اینجور نیست چاقی مادر همه مریضی هاست.

حتما حتما از الان جلوش رو بگیر.

مگر نه میشه از اون بچه هایی که تو دو سالگی ۳۰ کیلون و نه میتونی براش لباس پیدا کنی نه بازی کنه با همسناش و...

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
😅😅😅 پسره پنج ساله من ۱۳ کیلوه 

پسر پنج ساله من ۱۶کیلو قدپسرت چنده؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یا ژنش هست که کارت در اومده چون مرتب باید رژیم باشه بچه یا اینکه شیرت خیلی قوت دار و چربه 

شوهرم دایی هاش و بچه هاشون همه ماشاالله هیکلی و قد بلندن شاید به اونا رفته

اونم پسرش چهاردبستانه انگار ۱۸سالشه

اما من چون دختره دوست ندارم چاق بمونه

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
دخترم هم شیرخشک میخوره هم شیر مادر نمیتونم بگم کدومو بیشتر چون هر دو رو یک اندازه میخوره جدیدا شب تا ...

درست مثه بچه دوستم اونم شیرخشک و شیر مادرشم میخورد چاق میشد بعد پسر دوستم رسیده بود به ۲۵ کیلو اصن نمیشد بغلش کرد سنگینه سنگین بود ولی انقد ماشاله شیرین بود پسرش هر جا میرفتیم بچه اونو بغل میکردن میبوسیدن😂پسر من لاغر بود کسی نیگاش نمیکرد⁦☹️⁩

2738
۱۰۰ یه هفت ساله دارم ۱۷ کیلوه قدش ۱۱۰

خدابرات حفط کنه حتما خودت یاپدش ریزه میزن درسته؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.
عزیزم نه خوتو اذیت کن نه بچرو به وقتش خوب میشه وزنش  برعکس پسر کوچیکم پسر بزرگم یک سالگیش ۸کیل ...

مامانمم همینو میگه ولی خب خیلی نگرانم هیچوقت مقایسش نمیکنم بابچه های دیگه ولی خب اینکه هیچی نمیخوره ناراحتم میکنه الان ازصبح چندتا قاشق سوپ فقط خورده یه نیم ساعت پیشم نصف موز آخه مگه میشه ناراحت نبود

خدابرات حفط کنه حتما خودت یاپدش ریزه میزن درسته؟

تا قبل ازدواج من ۴۹ پدرشون ۵۵ ریزمیزه بودیم بعد دو سه سال من شدم ۶۲پدرشون ۷۰ 😂 اصلا کسی بعد چند وقت میبیندمون نمیشناسه 

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی واقعا اضافه وزنش خیلیه. پسر من چهارسالش تموم شده وزنش ۱۶ کیلو و نرمال ...

همین الانشم واسه لباس خیلی اذیتم باید کلی بگردم

میدونی بچه تپل واسه دیگران خیلی شیرینه واسه مادرش دردسره

الان مچ دستو گردنم نابود شده چون بغلی هم هست تا تو بغل تابش ندم نمیخوابه

گردنم ازبس شیر دادم دیگه از دردش خواب ندارم

کمردرد ..پادرد…

از فردا حتما غذاش رو حداقل کمترمیکنم

شیرهم فقط شب بهش میدم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
الان واسش عدسی درست کردم پوره خداشاهده یک قاشق هم نخورد گذاشتم گشنه بشه دیگه بهش هیچی ندادم الان اوم ...

اشکال ازشیر نیست اشکال از غڌاست که معده بچه گشاد شده 

این بچه الان بیشتر باید غذاهای آبکی میخورد به حجم کم

نه ماکرونی ،ماکرونی رو به اندازه چند تا دونه باید میخورد

بچه های من تا دوسالگی غذای سفت زیاد نمیدادم بخورن مثلا برنج بیشتر آب گوشت میریختم یه قاشق هم برنج توش

دقیقا دختر جاریم از۶ماهگیش بست به سیبزمینیو ،برنج ونان الان ۱۰سالشه یه معده وشکم بسیار بزرگ داره 

خودشم ۵۶کیلو شده هرروز باخودم میبرمش باشگاه ،ولی فایده نداره که چون معدش بزرگ شده به شدت میخوره

فک کن بچه ۱۰ساله زیر لباس مجلسی گن میپوشه باز شکمش مثل یه خانم بارداره

ازالان یه دکترتغذیه ببر ببین اون چی میگه

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2706