2737
2734
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1902 بازدید | 130 پست
بنظرم یکم زیاده وزنش  دخترمن ۲۰ماهشه هنوز۸کیلوعه چندتا دکتربردم میگن فقط بایدازشیربگیریش خسته ...

غذاهای دخترمو بده تپل میشه

صبحانه سرلاک

ناهار ماکارونی

شام پوره سیب زمینی

میان وعده مغریجات و سیب 

این وسط ها هم شیر بزنه به بدن😀

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
هم بهداشت گفت هم دکتر خودش  خودم نت میزنم تقریبا ۵تا بیشتر از نرماله خیلی هم بدغذاست نمیدونم ...

دکتر غلط کرده شیرشو قطع کنی بیشتر غذا میخوره

پسر من و پسر دوستم ۶ ماه بزرگتر از پسر منه بچه اون از اول تپلی بود استخون بندیش درشت بود حالا بچه من ظریف عین دخترا اصن وزن نمیگرفت پسرم بعد میخاستم بگم بچه دوستم از همون اول خوش غذا بود انقددددر میخورد و دوست من اصن حرص نمیخورد هر جا میبردش دکترا میگفتن اضافه وزن داره رژیم غذایی میدادن ولی اصن گوش نمیکرد پسرش که بزرگتر شد قد کشید اضافه وزنشم رفت ولی خب کلا هیکلیه بچش 

شما هم تا دو سالگی شیرشو بده گوش نکن فقط شیر خشکی که نیس کوچولوتون؟

بچه اول منم برعکس پسرم چاق بود اینا مال ژنتیکه اصن ربطی به غذا خوردنش نداره وگرنه پسر منم مدام میخوره چون استعداد چاقی نداره وزن نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ۴ماهگیش ۸ کیلو بود😂

عزیزمم خداحفظش کنه واست...میدونی دخترمن تا ۶ماهگی خوب بود تپل بود از۶ماهگی به بعدیه گرمم اضافه نکرد حالا وقت گرفتم واسه دکترغددهفته دیگه ببرمش ببینم چی میگه دکترقبلی گفت قدودورسرش خوبه وزنش خیلی کمه

2731
 آخه لپای آویزون داره نه؟گازش بگیر

لپاشو اینقدر ماچ ماچی میکنن همش دونه میزنه به هرکی هم میگم نبوسیدش اصلا گوش نمیدن

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
اخه بجای شیر چی بدم بهش گفت شیر کم چرب که اصلا نمیخوره

والا چی بگم

دکتر پسرم گفته بود از ۷ ۸ ماهگی اولویت غذاست شیرو کم کن

پسرمن یک سالگی خودش دیگه شیر نخواست کلا

فرنی

حریره 

شیر برنج 

شیرو بیسکوییت و....

خلاصه ترکیبی درست کن بخوره

شیر تو شیشه شیر بده بهش شاید راحت تر بخوره

چاقی خیلی بده میدونم مادری دلت نمیاد منم دو تا بچه دارم ولی ازمنی که جراحی اسلیو کردم این نصیحتو بپذیر به هییییچ وجه نذار بچه هات چاق بشن که درد بی درمونه چاقی دور از جونشون

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دکتر غلط کرده شیرشو قطع کنی بیشتر غذا میخوره پسر من و پسر دوستم ۶ ماه بزرگتر از پسر منه بچه اون از ...

ولی شما نگاه کن به رژیم این بچه! از صبح تا شب کربوهیدرات! ماکارانی! سیب‌زمینی و سرلاک! به نظرم مورد ایشون ژنتیکی نیست! معده بچه رو گشاد کرده!

2740
دکتر غلط کرده شیرشو قطع کنی بیشتر غذا میخوره پسر من و پسر دوستم ۶ ماه بزرگتر از پسر منه بچه اون از ...

دخترم هم شیرخشک میخوره هم شیر مادر نمیتونم بگم کدومو بیشتر چون هر دو رو یک اندازه میخوره جدیدا شب تا صبح شیرمیخوره

برادر زاده منم تا 13ماهگی شیر خورد بعدش هیچیش نشد ماشاالله الان خیلی خوش هیکل و سالم .شیر مادر تا شش ماه فقط نیاز بدن بچه هست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
اصلا تا شیر نخوره نمیخوابه 🥲الان اینقد گریه کرد تا بهش دادم گفتم بدرک بشه صدکیلو هم تا دو سالگی شی ...

بدرک چیه سلامت بچت مهمتره چند روز بی خوابی و گریه هاشو تحمل کن عجب میمونم به خدا 

انسان گاه از خشم خویش آسیبی میبیند که هیچ دشمنی قادر به وارد آوردن آن نیست کوروش بزرگ
غذاهای دخترمو بده تپل میشه صبحانه سرلاک ناهار ماکارونی شام پوره سیب زمینی میان وعده مغریجات و سی ...

خب عزیزم سرلاک وپوره سیب زمینی دوست نداره تقریبا همه غذاهارودوست داره ولی به قاشق چهارم که میرسه میندازه بیرون ازدهنش ولی اگه صبح تاشب میوه بهش بدم میخوره میوه هم لاغرمیکنه خب 

2706