2733
2739
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 130 پست

منم پسرمو مجبور شدم ۱۶ ماهگی از شیر خودم بگیرم الان ۲ سال و نیمه هست شکر خدا مشکلی نداره بعد یه سال شیر مثل میان وعده هست پسرم وابسته بود ولی زود جدا شد هر چقدر کوچیک تر بهتر جدا میشه آدم عذاب وجدان میگیره ولی خود بچه هم راحت میشه خوابش هم تنظیم میشه تصمیم دارم پسر دومم هم رو هم ۱۸ ماهگی بگیرم 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
۱۰۰ یه هفت ساله دارم ۱۷ کیلوه قدش ۱۱۰

وای هفت ساله یعنی فقط دو کیلو از دختر یکساله من بیشتره

خداروشکر اومدم اینجا پرسیدم تا الان جدی نمیگرفتم

استرس افتاد به جونم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان واسش عدسی درست کردم پوره خداشاهده یک قاشق هم نخورد گذاشتم گشنه بشه دیگه بهش هیچی ندادم الان اوم ...

صبح‌ها یه تخم مرغ آب‌پز کن بده بهش اگه نخورد با کره نیمرو کن بدون نون بده بخوره! ناهار واسش مرغ درست کن (کباب تابه‌ای یا با پیاز و ادویه و آب خیییلی کم بذار آروم بپزه خیلی خوب میشه) به جا پوره سیب زمینی هویج آب پز پوره کن قاطی سیب زمینی یا کلا سیب زمینی رو حذف کن! دختر من لوبیا سبز رو می پزم خیلی دوست داره (یه کم آبپز کن بعد با کره تفت بده و نمک و فلفل بزن) سوپ زیاد درست کن با آب مرغ و گوشت طعم دارش کن! 

شوهرم دایی هاش و بچه هاشون همه ماشاالله هیکلی و قد بلندن شاید به اونا رفته اونم پسرش چهاردبستانه ان ...

پس از همین الآن کنترلش کن ،هم غذا هم فعالیت،بدو بدو میکنه؟

دختر فامیل ما هم همین بود قبل از یک سالگی دوازده کیلو بود هم بخور بود هم ژن چاقی داشت،مامانش محکم وایساد غذاش رو کم کرد و باهاش ورزش میکرد الان کلاس دومه خوبه یه ذره درشت تر هست ولی گنده و چاق نیست،فکر کن بچه ی یک ساله برای گوشت خورشت جیغ میزد

2742
تا قبل ازدواج من ۴۹ پدرشون ۵۵ ریزمیزه بودیم بعد دو سه سال من شدم ۶۲پدرشون ۷۰ 😂 اصلا کسی بعد چند وقت ...

مثل اینکه ازدواج خیلی ب شماها ساخته🙈قدتونم کوتاه یا بلند؟اخه لاعری پسرم خیلی رومخمه فکرگنم ب خودم بره اخه دوس ندارم ب من بره 😢ب باباش بره ی چیزی

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.
اشکال ازشیر نیست اشکال از غڌاست که معده بچه گشاد شده  این بچه الان بیشتر باید غذاهای آبکی میخو ...

حتما عزیزم خیلی مراقبت میکنم دیگه 

خیلی نگران شدم 

تا الان جدی نمیگرفتم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
پس از همین الآن کنترلش کن ،هم غذا هم فعالیت،بدو بدو میکنه؟ دختر فامیل ما هم همین بود قبل از یک سالگ ...

اره خیلی بدو بدو میکنه

اتفاقا همه میگفتن دیر راه میوفته چاقه نمیتونه از زمین بلندشه اما برعکس ماشاالله زود راه افتاد

2740
مامانمم همینو میگه ولی خب خیلی نگرانم هیچوقت مقایسش نمیکنم بابچه های دیگه ولی خب اینکه هیچی نمیخوره ...

درسته خودمم تجربه کردم سعی کن توطول روز حتی ۱۰بارهم که بشه هربار یه لقمه یا یه قاشق غذا بزاردهنش به زور چیزی ندی سرشو گرم کن بزار دهنش مثلا یه موز رو ۵،۶بار بده بهش

کم کم میبینی که عادت میکنه خودش گشنش میشه

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
اشکال ازشیر نیست اشکال از غڌاست که معده بچه گشاد شده  این بچه الان بیشتر باید غذاهای آبکی میخو ...

والله ربطی نداره پسر من چیز های ابکی اصلا دوست نداشت کته میخورد فرنی میخورد سیب زمینی سرخ شده و اینا الان دو سال و نیمه هست ۱۱ کیلو هست چند تا دکتر بردم شربت اشتها دادن گفتن وزنش کمه و لاغر ولی فرقی نکرد منم دیگه بی خیالش شدم چون خب از بس شیطونی میکنه هر چقدر هم زیاد بخوره بازم زیاد اضافه نمی کنه چیز های مقوی میدم دیگه اضافه نکردن زیاد وزنش برام مهم نیست دیگه 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
وای هفت ساله یعنی فقط دو کیلو از دختر یکساله من بیشتره خداروشکر اومدم اینجا پرسیدم تا الان جدی نمیگ ...

استرس نگیر گلم بیشتر رعایت کن... ما ژنتیکی لاغریم خب طبیعیه بچهامونم لاغرن مهم سالم بودنشون شکر خدا مشکلی ندارن 

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
صبح‌ها یه تخم مرغ آب‌پز کن بده بهش اگه نخورد با کره نیمرو کن بدون نون بده بخوره! ناهار واسش مرغ درست ...

مرسی عزیزم حالا عصری پوره هویج رو واسش امتحان میکنم انشاالله بخوره 

دیگه‌نون بهش نمیدم 

حتما عزیزم خیلی مراقبت میکنم دیگه  خیلی نگران شدم  تا الان جدی نمیگرفتم

اره خدا خیرت بده ،به خدا بچه گناه داره الان کوچیکه بامزس آدم خوشش میادولی یکم بزرگ بشه به مشکل میخورین

جاری من هرچی گفتیم قبول نکرد هی بچرو بست به غذا الان دیگه ۱۰‌سالشه خودش میره سیبزمینی سرخ میکنه میخوره 

یه بشقاب میوه میخوره دیگه نمیتونه کاری بکنه

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2706