2733
2739
عنوان

به نظر شما من رو اخراج میکنن؟

192 بازدید | 13 پست

همکارم سرم داد زد من رو تحقیر کرد جلو بقیه

من هیچی نگفتم حالا به همه گفته اون با من دستوری حرف زده همه هم از اون پشتیبانی میکنن

ولی من فقط بهش گفته بودم یه چیزی تو یخچال برام بیار چون خودم مریض بودم و تب و لرز داشتم حالم بد بود ولی با این حال داشتم کار میکردم اون بیکار وایساده بود منم بهش گفتم فلان چیز رو برام بیار اونم سرم داد زد حالا همه از اون حمایت میکنن و میگن تقصیر منه 😭😭😭

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓

نه بابا

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارت چیه؟ چرا این مدلیه ماهم سر کار میریم ولی این مدلی ندیدم قانون داره مگه چی شده که تو اخراج بشی کامل تعریف کن 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

همکارای من پارسال تا تونستن کرم ریختن اذیت کردن تیکه پروندن پاپوش درست کردن آخرشم آدم بده من بودم چرا؟

چون  نیروی جوان بودم اونا پیرپاتال

چون اونا بومی بودن من غریبه

چون اونا هوچی گری بلد بودن من بلد نبودم

2738
همکارای من پارسال تا تونستن کرم ریختن اذیت کردن تیکه پروندن پاپوش درست کردن آخرشم آدم بده من بودم چر ...

دقیقا اینجا هم به من میگن تو سابقه ات کمه ولی اون سابقه اش زیاده کسی پشت تو نیست ولی اون خیلی داد زد سر من

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓
ای بابا... کاش خودت بلند میشدی به کسی نمیگفتی. بعضیا انسانیت ندارن بی جدان ها

اتفاقا چیزی که لازم داشتم برای کار خودش بود اصلا به من ربطی نداشت ولی اون داد زد که تو باید اونو بیاری بدی دست من نه اینکه من برم اونو بردارم

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓
خب ادب حکم میکرد بگی لطفا فلان چیز رو برام میاری؟ احتمالا سابقه رفتاری خوبی باهاش نداشتی ک اونم دیگه ...

اتفاقا اون همیشه با من بد حرف میزنه چند بار به رییس هم گفتم میگه باهاش صحبت میکنم ولی هیچ وقت باهاش صحبت نکرد

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓
بقیه میگن تو سابقه ات کمه اون بیشتره

وا، عزیزم بااین خاله زنک بازیا کسیو اخراج نمیکنن خیالت راحد. طرف هار بازی درمیاره مثلا حس پیشکسوت بودن داره ولی فقط همون یه روز دوروزه هیچ اتفاقیم نمیوفته خودشم باهات دوباره اوکی میشه

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^