2737
2734
عنوان

افکار منفی در بارداری

431 بازدید | 44 پست

مامانا 

من دارم دیوونه میشم فکر کنم از دست فکر و خیال 

با اینکه هفته ام بالا رفته و سه ماهه اول رو خدارو هزار مرتبه شکر به خیر گذروندم اما همش این فکر میاد توی ذهنم که نکنه برم سونو و اتفاقای بد گذشته پیش بیاد 

همش در حال فکرای منفی 

به خدا میدونم وقتی سپردم بهش خیالم باید راحت بشه و نباشه کفره 

اما دست خودم نیس

فردا باید برم سونو از دیروز همش میگم یعنی قلب کوچولوش میزنه؟

شبا کابوس میبینم 

دیشب خواب دیدم از شکمم درش اوردن دوباره میخوان بزارن سرجاش 

از ترس همسرم هیچی نمیگم اما همش بغض دارم 

دیشب یه بهش گفتم تپش قلب گرفتم کلی دعوام کرد گفت روی بچه تاثیر بد میزاری 

بخدا می دونم دوستم ندارم اینطور باشه اما ...

بچه ها میشه برام دعا کنین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم منم مشکل تو رو دارم ختم بسم الله و صلوات برداشتم برا سلامتی جنینم برا بچه ها قبلمم ختم بسم الله برداشتم همش استرس دارم دور از جون ناقص باشه دور از جونش قلبش کار نکنه اصلا نمیشه لذت ببری 🫤

اللهم عجل الولیک الفرج خدایاشکرت
2740

منم تا ماه اخر اینجور بودم.بخدا زنا تو بارداری از دیت این هورمونا اسایش و آرامش ندارن 😅نگران نباش قشنگم.نی نی ب سلامتی میاد،هیچ مشکلی هم نخواهی داشت.

با نی تی کوچولوت خرفای خوب بزن،بهتر میشی

سلام عزیزم منم مشکل تو رو دارم ختم بسم الله و صلوات برداشتم برا سلامتی جنینم برا بچه ها قبلمم ختم بس ...

قبول باشه عزیزم 

برای منم دعا کن

انشالله فندقت رو سالم بغل بگیری

منم همینم دقیقا.. 

هزار جور فکر منفی تو سرم میاد همش..

شاید باورتون نشه ولی دیشب ساعت یک نصف شب داشتم زار زار گریه می کردم که بارون نیومده امسال و بچه من سال دیگه تو کمبود آب به دنیا میاد تشنه می مونه اذیت میشه    

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینم دقیقا..  هزار جور فکر منفی تو سرم میاد همش.. شاید باورتون نشه ولی دیشب ساعت یک نصف ...

منم یبار ساعت ۲نصف شب زارزار کریه کردم که چرا شوهرم تو ماشین نمیزاره من اهنگ پخش کنم🤣یبار گریه افتادم که چرا همش نون تنوری نیخره🤣🤣بعدا ب همه اینا میخندی

منم یبار ساعت ۲نصف شب زارزار کریه کردم که چرا شوهرم تو ماشین نمیزاره من اهنگ پخش کنم🤣یبار گریه افتا ...

آخه الان خیلی برام جدی به نظر میرسه.. حتی خوابشو می بینم که از تشنگی لبامون خشک شده و ... 

پس اینایی که میگن دوران بارداری شاد و مفرحی رو گذروندن چیکار می کنن؟

من که هر روز عکسای سونوگرافی رو نگاه می کنم دوباره انگشتاشو می شمرم، لباشو چک می کنم و بینی شو و همش نگرانم که حالش خوبه؟؟! 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706