2737
2739
عنوان

افکار منفی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 44 پست
منم همینم دقیقا..  هزار جور فکر منفی تو سرم میاد همش.. شاید باورتون نشه ولی دیشب ساعت یک نصف ...

عزیزم   

سالم به دنیا بیان من حاضرم خودم تشنه بمونم ولی سهم آب رو بدم به فندقم تشنه نمونه    

آخه الان خیلی برام جدی به نظر میرسه.. حتی خوابشو می بینم که از تشنگی لبامون خشک شده و ...&nb ...

برای منم سواله 

کجاش دوران باردرای خوش و شاده ؟

من آب انار اوایل بارداری دلم میخواست همسرم گفت نخور باعث انقباضات رحمی می شه 

سالاد درست کردم روش یه ذره آویشن و لیمو ترش ریختم بازم همسرم کفت نهههه آویشن اصلا خوب نیس

موز دلم میخواست همسرم نمیدونم کجا خونده زیادش خوب نیس جیره بندی کرده هفته ای یه دونه موز خیلی کوچیک یا نصف موز 

تنها چیزی که اصلا نگفت نخور قرمه سبزی بود و هروقت خواستم بیرون برام خریده 

بقیه چیزا رو از ترسم نخوردم

فکر کنم فندقم به دنیا بیاد بوی قرمه سبزی بده همش   

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم     سالم به دنیا بیان من حاضرم خودم تشنه بمونم ولی سهم آب رو بدم به فندقم تشنه نمو ...

ان شاالله که همه بچه ها و همین طور نی نی های ما صحیح و سالم باشن.    و این دغدغه های عجیب غریب ما هم تموم بشه.

منم می ترسم به بچه م استرس وارد کنم با این فکرام

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای منم سواله  کجاش دوران باردرای خوش و شاده ؟ من از ترسم آب انار اوایل بارداری دلم میخواست ...

فکر کنم ماها اینطوری حساسیم.. شما هم نی نی اولته؟

من که تمام دوماه اول هر روز انار می خوردم. به شدت هوس انار داشتم، تا الانم نمی دونستم که انقباض رحمی میاره  

موز هم بیشتر از این حرفا خوردم!!

حالا جالب اینه که قرمه سبزی یجا خوندم ضرر داره(خودش نه ها شنبلیله ش)   کلا هر کسی یچیزی میگه از نظر علمی اینا ثابت نشده س

فقط مصرف جگر و ماهی تن و لبنیات غیرپاستوریزه رو من دیدم که منابع علمی نوشتن محدود کنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
فکر کنم ماها اینطوری حساسیم.. شما هم نی نی اولته؟ من که تمام دوماه اول هر روز انار می خوردم. به شدت ...

منم شنیدم توی اینستا که شنبهلیله توی قرمه سبزی باغث سقط میشه اماخب همسرجان فکر کنم ندیده بود 

هرچند خودم وقتی دیدم کمی محدود کردم 

من متاسفانه دوبار سقط نو هفته های پایین داشتم برای همین خیلی حساس هستیم

فکر کنم ماها اینطوری حساسیم.. شما هم نی نی اولته؟ من که تمام دوماه اول هر روز انار می خوردم. به شدت ...

نوش جانت 

منم از هرکی شنیدم گفته خورده و مشکلی نداشته 

دکترا فقط مواد خام و جیگر رو تاکید دارن نخوری 

ولی خب من خیلی حساسم 

برای همین علاوه بر استرس ها این چیزا هم کلا باعث شده دوران بارداری برام اصلا بهم خوش نگذره 

تنها دلخوشیم سلامت فندقمه همین

جز این هم چیزی نمیخوام

منم شنیدم توی اینستا که شنبهلیله توی قرمه سبزی باغث سقط میشه اماخب همسرجان فکر کنم ندیده بود  ...

عزیزم... ان شاالله که این نی نی رو صحیح و سالم و خوشگل و تپل مپل می گیرین بغلتون. اصلا نگران نباش، خداروشکر از سه ماهه اول به سلامتی رد شدی و بقیه ش هم عالی و خوب می گذره.  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم... ان شاالله که این نی نی رو صحیح و سالم و خوشگل و تپل مپل می گیرین بغلتون. اصلا نگران نباش، خ ...

فدات عزیزم

انشالله چند ماه دیگه هردومون تایپیک میزنیم از بیخوابی های شبانه از دست فندقامون میگیم

2738
نوش جانت  منم از هرکی شنیدم گفته خورده و مشکلی نداشته  دکترا فقط مواد خام و جیگر رو تاکی ...

کاملا حساس بودنتو درک می کنم..حق داری، بخاطر حس مسئولیت و نگرانی های مادرانه س. من خودم مدتها بود بچه می خواستم و همسرم نمی خواست می گفت شرایطش رو نداریم. 

الان گاهی اوقات عذاب وجدان می گیرم که نکنه اذیت بشه تو این دنیا، نکنه من که همش صبح تا شب سر کارم دارم در حقش ظلم می کنم، نکنه نتونم مراقبش باشم، نتونم مادر خوبی باشم و ...

احساس مسئولیتش خیلی سنگینه برام و فکر می کنم بیشتر این افکار منفی هم بخاطر همین میاد تو سرم. 

حالا دغدغه های سلامتیش هم کنار بقیه این چیزا...برای همین به نظرم بارداری خوش نمی گذره همش استرسه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاملا حساس بودنتو درک می کنم..حق داری، بخاطر حس مسئولیت و نگرانی های مادرانه س. من خودم مدتها بود بچ ...

واقعا منو تو چقدر شبیه هم فکر میکنیم

منم از الان فکر اینم که بعد از 9 ماه تا 2-3 سالگیش کجا بزارمش خیالم راحت باشه مخصوصا توی شهرمون مهد مورد اعتماد نیس

خیلی نگرانی های دیگه ....

واقعا مادر شدن یعنی استرس و نگرانی

واقعا منو تو چقدر شبیه هم فکر میکنیم منم از الان فکر اینم که بعد از 9 ماه تا 2-3 سالگیش کجا بزارمش ...

آره دقیقا.. همش نگرانی های جورواجور!! و بدترش اینه که به همسرم میگم جای اینکه آرومم کنه یجورایی سرزنش می شم..باباها تا قبل از بدنیا اومدن بچه درکی از حجم این نگرانی ها ندارن بنظرم.

ولی بیا مثبت باشیم از امروز  

بعد 9 ماه هم خدا بزرگه یه جای خوب پیدا میشه..

راستی نی نی من دخمله، مال شما مشخص شده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره دقیقا.. همش نگرانی های جورواجور!! و بدترش اینه که به همسرم میگم جای اینکه آرومم کنه یجورایی سرزن ...

اره واقعا 

سعیمونو رو میکنیم خدا هم کمک کنه بهمون بتونیم فکرای منفی رو از خودمون دور کنیم 

برای من هنوز نه  این هفته برم دکتر دو هفته دیگه میرم غربالگری دوم اونوقت فکر کنم بهم بگن

آره دقیقا.. همش نگرانی های جورواجور!! و بدترش اینه که به همسرم میگم جای اینکه آرومم کنه یجورایی سرزن ...

عزیزم پس کلی لباس خوشگل صورتی قراره بخری   

من تا سه هفته پیش همش فکر میکردم دختره 

اما سونوی مامان و مادرشوهرم از روی علائمم گفتن پسره  

به سختی خودمو راضی کرم ممکنه خدا بخواد پسر باشه 

بازم سالم باشه هرچی خدا داد شکر

اره واقعا  سعیمونو رو میکنیم خدا هم کمک کنه بهمون بتونیم فکرای منفی رو از خودمون دور کنیم  ...

آره تو هفته 18م میگن معمولا.

ان شاالله که بقیه بارداریتو با سلامتی و راحتی و حال خوش بگذرونی و نی نیت هم صحیح و سالم باشه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم پس کلی لباس خوشگل صورتی قراره بخری     من تا سه هفته پیش همش فکر میکردم دختره  ...

من از روز اول حس می کردم دختره

همه ی فامیلا و مامان و مادرشوهر و هرکی منو دید از روی ظاهرم و ویارام گفتن پسره

ولی دختر بود   از الانم یعالمه لباس صورتی خریدم براش  

ان شاالله اول سالم باشه بعدم هر چی که دوس داری باشه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30