2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عمرا،چه انگیزه ای میتونم داشته باشم واسه رفتن خونش؟ 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
2740

نه.چون از قدیم گفتن رفت و آمد. تو فامیل و اقوام ما اگه دو سه بار بری جایی و اونا نیان،معنیش اینه نمیخوان باهات رفت و آمد کنند.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️

آره.

من خودم از اون افرادی ام که همسرم شغل آزاد داره و مدام سرکاره.واقعا نمیتونم بدون همسرم خونه اقوامش  برم.فقط فرصت داریم بریم خونه پدر شوهرم. و خونه مامان من.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

نه من شام ناهار خونه هیچکس جز مادرپدرامون بدون دعوت نمیریم

عصرانه هم بدون دعوت نمیرم مگه خونه خالم و داییم ک اونم با چای فقط پذیرایی میکنن و خیالم راحته ک زحمت ندادم

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم

بعضیا میبینی اصلا جایی نمیرن از اینا نباید ایراد گرفت.یکیش پدر مادر خودم پیرن جایی نمیرن ولی همیشه کسی میاد می‌ره .اما اگر ببینی رفت آمد دارند ن نمی‌رم دیگه.مثلا من خانم جوانی هست جایی نمیره در حد خونه پدر شوهر فقط ولی من میرم.چون می‌دونم نمیره جایی

من دوست ندارم برم خونه کسی یه مدتم زورکی میبردن منومهمونی خونه خودم حیووان خونگیم خیلی دوست دارم همیشم التماس میکنم شماهابیایدخونه من بتونمم هرچقدردستم بیادپذیرایی میکنم

2706