2737
2739
عنوان

پسرم تنهاست

268 بازدید | 36 پست

سلام پسرم ده سالشه از اول تنها بوده و هم بازی نداره باهاش خیلی وقت می گذرانم اما بالاخره بچه با هم سن خودش بازی میخواد بهش خوش بگذره خیلی هم به خاطر این مهربونه و شده با مهربونی سمت کسی رفته اما تو ذوقش خورده پسری هزاران بار خونمون میومد اما خودم میگم مردم مثل ما نیستن یک وقت یک چیزی میشه هم خودم و بچه ناراحت میشم برای همین خونه کسی نمیذارم اما موندم چه طور بعضی بچه رو خونه نگه  میدارن میخوام بهش یاد بدم اصلا براش مهم نباشه و مثل بقیه بچه ها. دیروز پسر مستاجر مادرم تو پارکینگ بود پسرم گفت من بازی کنم کلی خوشحال شد یهو پسره گفت من بازی نمیکنم و قایم شد خودم ناراحت شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی طفلک 🙁 خیلی سخته واسه بچه ..

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
عزیزم نگرانی هات و درک می کنم ولی روشت درست نیست

تاپیک دکتر هلاکویی لینکش ابی نیست عزیزم چی سرچ کنم بیاد

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2740

عزیزم 

باید اجازه بدین تعامل با گروه همسالان رو خودش فرا بگیره در غیر اینصورت توی سن بالا تر توی برقراری ارتباط به مشکل میخوره و با کوچک ترین واکنش منفی سر خورده میشه 

درحالی که نباید ناراحت میشد از رفتار اون بچه 

اون موقع اون بچه حوصله بازی نداشته یا خجالت کشیده 

و اینکه باید رابطه ش با پدرش خیلی خوب باشه ، نه فقط خود شما 

چون پدر نقش به سزایی توی شخصیت پسر ها داره 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

1. یک کلاس ورزشی بگذار

2. تو مدرسه همکلاس هاشو رصد کن و با مامان یکی باهات هم فاز دم در صحبت کن.. نمی دونم سرویسی هست یا خودتون می برین. یک کوچولو  در مدرسه با مامانه حرف بزنی بچه ها هم با هم حرف می زنن

3. تو اکواریوم بچه را بزرگ نکن. بگذار تجربه های متغاوت و داشته باشه. همیشه شما در کنارش نیستی

4.چشم باز می کنی، برای دوست، جذب کسایی میشه که مشکل دارن

5.از مشاور کمک بگیر

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

منم اینطوری بودم از بچگی 

الانم که ۱۸ سالمه بازم اینطوریم 🥲

بعضی آدما روحیاتشون فرق میکنه عزیزم 

سعی کن کلاس ثبت نامش کنی به صورت انفرادی تمرین کنه ، چون اگه بخواد بره توی کلاسای گروهی یا ورزشای گروهی فعالیت کنه خودش اذیت میشه 

منم شرایط شما رو داشتم و الان ۳۷ هفته باردارم🤣🤣🤣

بچه اولتون ۱۰ سالشه؟

یه سوال شما بچه هاتونو مهد نذاشتین قبل ۵سالگی؟

پسر من اصلا ارتباط و بازی به بچه ها رو بلد نیست و مثلا چون تو خونه تا حدودی ازادی داره مثلا سفره پهن کنم برای اینکه نریزه میگم تو سفره بشین تو مهمونی هم میخواد وسط سفره بشینه یا کیک تولد بقیه رو ناخونک بزنه و...۳سال و ۹ ماهشه هیچ جا نمیتونم باهاش برم خونه کسی یه دختر ۶ماهه هم دارم

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
مشکل داشتن دوسته با افراد و آدمها نمیخوام بچه ام بره سمت دوست یه جورایی خیلی ساده هست

بگذار ادم های متفاوت و تجربه کنه. هرچی دیرتر این کار و کنی، اون ساده تر بار میاد. دنیا از نظر ش همه مثل شما پاک و خوبن. بگذار بدجنسی و لمس کنه و رقابت بچه ها را بفهمه. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2706