2737
2734
عنوان

پسرم تنهاست

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 36 پست
1. یک کلاس ورزشی بگذار 2. تو مدرسه همکلاس هاشو رصد کن و با مامان یکی باهات هم فاز دم در صحبت کن.. ن ...

دو باری پیشنهاد دورهمی دادم منتها همه میگن اصلا وقت نداریم کلاس های متنوع میذارم . درسته باید از مشاوره درست راهنمایی بگیرم

کلاس میره میدونید هم بازی میخواد 

خب تو کلاس ببین با کی صمیمی هست و شما هم میتونی با مادرش ارتباط بگیری  بگو بیاد خونتون

من با چندتا از دوستان دبستانم هنوز هم خودم دوستم هم مادر هامون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه اولتون ۱۰ سالشه؟ یه سوال شما بچه هاتونو مهد نذاشتین قبل ۵سالگی؟ پسر من اصلا ارتباط و بازی به ب ...

اره بچه اولم ۱۱ سالشه ،الان باردارم پسرم خیلی ذوق داره ،دلم براش میسوزه

2742
مشکل داشتن دوسته با افراد و آدمها نمیخوام بچه ام بره سمت دوست یه جورایی خیلی ساده هست

یعنی میترسی پسرت با کسی دوست شه اذیتش کنن؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
بگذار ادم های متفاوت و تجربه کنه. هرچی دیرتر این کار و کنی، اون ساده تر بار میاد. دنیا از نظر ش همه ...

آدمها پس میزنن دیدم بچه ام گریه حتی میکنه تو کوچه امون اصلا اصلا بچه ای بیرون نمیاد

اره بچه اولم ۱۱ سالشه ،الان باردارم پسرم خیلی ذوق داره ،دلم براش میسوزه

چه خوب حالا کلی کمکت هم میکنه 

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
دو باری پیشنهاد دورهمی دادم منتها همه میگن اصلا وقت نداریم کلاس های متنوع میذارم . درسته باید از مشا ...

دورهمی سخته، ولی قرار بیرون... ببین دنبال یک قرار خاص و رویایی نباش، همون دم در کلاس متفرقه، با یک مامانی ده دقیقه حرف بزن. بگذار بچه ها هم با هم گپ بزنن. 

یک دوست خوبم پیدا کنی خوبه، ولی وقتی شما از دوست می ترسی، اون ترس و به بچه ات انتقال میدی. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2740
اطرافیانت بچه همسنش ندارن تومدرسه دوستنداره حقیقت دوست باتمام خوبی بدیهاش تواین سن لازمه براش

اطرافیانم اصلا بچه ندارن . هم سایه های خیلی خشک و چه طور بگم اصلا میگن بچه هامون بیرون نمیان

آدمها پس میزنن دیدم بچه ام گریه حتی میکنه تو کوچه امون اصلا اصلا بچه ای بیرون نمیاد

حالا اونا کار خوبی نمی کنن. ولی بگذار پسرت تجربه کنه. مثلا پسرها، با حرف زدن کمتر ارتباط می گیرن. ولی یک توپ شوت کنی سمتش، شروع می کنه، یک موشک کاغذی بندازی سمتش میاد جلو.. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
اطرافیانم اصلا بچه ندارن . هم سایه های خیلی خشک و چه طور بگم اصلا میگن بچه هامون بیرون نمیان

با همکلاسی هاش باید ارتباط بگیرین. چون سنش از تاب و سر سره هم گذشته، تو مدرسه یا کلاس های جانبی که می بریش.. وفتی بچه ها ببین مامان ها با هم حرف می زنن. حس امنیت می گیرن و اونا هم شروع می کنن

حالا اونا کار خوبی نمی کنن. ولی بگذار پسرت تجربه کنه. مثلا پسرها، با حرف زدن کمتر ارتباط می گیرن. ول ...

میگم پسر همسن خودش ببینه بدو بدو میره که نخواد بازی کنه .مادرش میگه اصلا بیرون نمیاد سه تا همسایه ها هستند اما میگن بچه هامون از بیرون متنفرن

دلم برای بچه ام کبابه شانس بچه ام 

💔 حالا ان شاءالله بعدا اجتماعی تر میشه و ارتباط می گیره با بقیه ..

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
2706