2733
2739
عنوان

اندر خم جهانم مانده ام چه کنم!

151 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

به نظرتون مردی که همیشه در حال رقابت با همسرش هست سر هرچیزی میخواد مساوی و برابر باشه یا اینکه خیلیییی زیاد درگیر فک و فامیلشه و ترجیح میده به زنش بی احترامی بشه ولی زنش یک قدم حتی عقب نکشه از بقیه تا کمتر بی احترامی ببینه

یا اینکه علاوه بر مامانی و بابایی بودنش فک و فامیلانی هم هست کاریش میشه کرد یا راهکاری هست؟ 

با سلام.خیر راه نجاتی نیست.پدرم رو توصیف کردی دقیقا.مامانم هرکاری بگی کرد ولی حتی توی این سن هم همچن ...

بچه ندارم

خیلی دوس دارم مادر بشم 

برگشته میگه نمیذارم دلیلم اینه حس میکنم تو در اینده نمیذاری بیاد پیش فامیلام! 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببینید شخصیت یک انسان فرقی نداره چه زن چه مرد دو روزه شکل نمیگیره بلکه نتیجه یه پروسه طولانی مدت هستش وقتی هم شخصیت طرف کامل شکل میگیره خیلی به سختی میشه تغییرش داد حالا هر چی سن بیشتر بالا میره سخت تر هم میشه دقیقا مثل این میمونه که یک نفر یک عمر با دست راست غذا خورده باشه بعدا یهو شما بیاین بگین از امر.ز باید با دست چپ دیگه غذا بخوری🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2742
بچه ندارم خیلی دوس دارم مادر بشم  برگشته میگه نمیذارم دلیلم اینه حس میکنم تو در اینده نمیذاری ...

بسم الله😒🫤حیف عمر و جونت نیست بذاری یدونه بچه ازین آدم بیاری؟! خیلی تحفه اس ک جرات کرده این حرفو بزنه من خیلی آروم و صبورم و کلا تو سکوتم تو مسائلی ک با شوهرم دارم ولی جواب این حرف فقط سیلی خوردنه.میزدی تودهنش

بسم الله😒🫤حیف عمر و جونت نیست بذاری یدونه بچه ازین آدم بیاری؟! خیلی تحفه اس ک جرات کرده این حرفو ب ...

خخخ😄😄 نه تنها نزدم کلی هم زد و فش داد

گفتم اخه من چطور دلم میاد ذهن بچمو الوده کنم

تازه اگر انقدم بد باشم

تو خودت میشدی همه کس بچت و من چه نیاز به کسای دیگه داریم

هیچییی

2740
خخخ😄😄 نه تنها نزدم کلی هم زد و فش داد گفتم اخه من چطور دلم میاد ذهن بچمو الوده کنم تازه اگر انقد ...

🫤😒کسی بهت نگفته حیفی؟والا من کلا ب خانوما میگم شوهرتون رو بپذیرید و دعوا نکنید و درگیر نشید اما تو گناه داری واقعا چون یه لحظه جوونی های مامانم اومد جلو چشمم همه عمر حیف شدنش رو دیدیم.یکم حالا دست نگه دار واسه بچه دار شدن....

چجوری همه دلشون بچه میخواد!من چرا متنفرم از بچه پس😀

ببینید شخصیت یک انسان فرقی نداره چه زن چه مرد دو روزه شکل نمیگیره بلکه نتیجه یه پروسه طولانی مدت هست ...

همیشه سعی داره ثابت کنه خانواده داره فک و فامیل داره

من من میکنه کلا

مثلا یه عموش به من بی احترامی کنه به جا اینکه دفاع کنه ازم میاد میگرده یک نفر از ته دیگ من پیدا میکنه میگه ببین اینم مثلا یواش جواب سلام منو داد

یا مثلا یه کسش نیاد خونه من به جای اینکه با اون لج باشه میاد فش من میده تو ذاتت فتنه س از وقتی تو رو گرفتم این نمیاد خونم😐

🫤😒کسی بهت نگفته حیفی؟والا من کلا ب خانوما میگم شوهرتون رو بپذیرید و دعوا نکنید و درگیر نشید اما تو ...

ببین اولا میشه درخواست دوستی بدم؟ 

دوما اصرار ندارم حتما بچه بیاد ولی این حرفا خیلی بده حالا سر این چیز مهم بود منطقی بود به هر حال

چرا خیلیا گفتن حیفی ولی میترسم از بعد جدایی

همیشه سعی داره ثابت کنه خانواده داره فک و فامیل داره من من میکنه کلا مثلا یه عموش به من بی احترامی ...

خب اینجور که مشخصه شوهر شما یه مقدار که چه عرض کنم تا حد زیادی شخصیتشون کج شکل گرفته😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین اولا میشه درخواست دوستی بدم؟  دوما اصرار ندارم حتما بچه بیاد ولی این حرفا خیلی بده حال ...

از کجا درخواست دوستی بدم؟بلد نیستم اینجا😁

حیفی چون اکثرمون خانم های دهه پنجاه ک الان مامانمون هستن رو تو زندگی دیدیم ک کسی قدر ندونست و له شدن تو زندگی و ب حقشون نرسیدن

خب اینجور که مشخصه شوهر شما یه مقدار که چه عرض کنم تا حد زیادی شخصیتشون کج شکل گرفته😅😅

جالب میدونی چیه

یه تایمی جدا شدیم رفتم خونه بابام

میگفتن با هیچچ احدی حرف نمیزد

از وقتی من برگشتم شروع کرد باز

همیشه سعی داره ثابت کنه خانواده داره فک و فامیل داره من من میکنه کلا مثلا یه عموش به من بی احترامی ...

فقط میتونم براتون دعا کنم خدا بهتون صبر بده😅

2706