2733
2734
عنوان

کوچیکترین حرف یا رفتاری که باعث شده غرورشو بشکنین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 26 پست

سر یه کباس بودیم خصوصی بود کلاسمون اون موقع درس میخوندیم استادمون کلن یه چیزی یاد نمیگرفتمی بهت میگفت اسکل یا در این حد منم خندم میگرفت بی اختیار اونم گفت اگه دوباره گفت نخد از شانسم اینبار استادمو به ادن گفت به مخض گفتن خندم گرفت خندیدم اونم نارحت شد خجالت کشید ولی بعدش از دلش دراوردم

مشاور تحصیلی ، برنامه ریز درسی ساعتی و مبحثی در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی و آزمون‌گرفتن ، با کمترین قیمت برنامه یک هفته ۵۰ تومن
سر یه کباس بودیم خصوصی بود کلاسمون اون موقع درس میخوندیم استادمون کلن یه چیزی یاد نمیگرفتمی بهت میگف ...

چجوری از دلش در اووردی

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چجوری از دلش در اووردی

معذرت خواهی کردم یکم نازشو کشیدم بوسش کردم گفتم دست خودم نبود خندم خداییی از عمد نخندیدم خودش میدونست خندم میگیره گفتم دیگه نمیکنم اینکارو از این حرفا بهدش ناز کردنو اینا خودش حل شد 

مشاور تحصیلی ، برنامه ریز درسی ساعتی و مبحثی در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی و آزمون‌گرفتن ، با کمترین قیمت برنامه یک هفته ۵۰ تومن

توی کافی شاپ ترکش کردم بدون اینکه خبر داشته باشه(رفته بود سفارشارو از طبقه بالا بیاره)اونم بخاطر یه سوتفاهم! خیلی خجالت کشیده بود جلوی کارکنای اونجا! بعد از چهار سال هنوز که هنوزه پاشو توی اون کافی شاپ نمیذاره،با اینکه تمام کارکنان اونجا عوض شدن

از خودم حالم به هم میخوره وقتی یادش میافتم😔

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2742

یک دختر دیگه روش کراش بود عیبش به اون دختر گفتم که نره سمتش 

هدفم غیبت پشت سرش نبود فقط می خواستم برای خودم باشه 

اون دختر هم رفت گذاشت کف دست عشقم و به جاش از چشم اون افتادم 

بعدش که فهمیدم کارم اشتباه بوده از شدتی که دلش شکستم خودم به گریه افتادم 

ای کاش فهمیده باشه من نیت بدی نداشتم فقط یک لحظه عشق بهم فرمان درست فکر کردن رو نداد 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
توی کافی شاپ ترکش کردم بدون اینکه خبر داشته باشه(رفته بود سفارشارو از طبقه بالا بیاره)اونم بخاطر یه ...

تعجب میکنم که چطور باهات کات نکرده

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2738
تعجب میکنم که چطور باهات کات نکرده

آره واقعا! اگر کات میکرد بهش حق میدادم

ولی خب ما دو تا خنگه کودنیم که افتادیم به هم دیگه و همو ول نمی کنیم😁 خدایی یوقتایی که از دست اون یکی عصبی میشیم،میگیم:من خیلی اوسکولم که تورو ول نمیکنم😂😂

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
کات کردید ؟؟؟؟

نه،ازدواج کردیم😂😂