2737
2734

بچه ها سلام

کسایی که دخترای این سن و سال دارید بیاید تبادل تجربه و اطلاعات کنیم و با هم باشیم 

من دخترم متولد مهر ۹۳ هست با قد ۱۳۷ و وزن ۲۹ و کلاس چهارمه

خودم دبیرستانی ام فقط یه توصیه بهتون میکنم توروخدا برا بچه هاتون گوشی نگیرید توروخدا ندارید بدبخت بش ...

می شه کمی توضیح بدی که چرا این حرفو می زنی؟شما گوشی داشتی و مشکلی برات پیش اومد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من مرداد ۹۴, وزنش ۲۴، قدش و دقیق نمیدونم الان مدرسه است اومد اندازه اشو میگیرم

دختر شما  ۸ سالشه.خدا حفظش کنه

من دخترم از ۸ سالگی کمی علائم بلوغش شروع شد 

از اون‌موقع باله و شنا نوشتمش احساس می کنم روند تغییرات آرومتر شده

خودم دبیرستانی ام فقط یه توصیه بهتون میکنم توروخدا برا بچه هاتون گوشی نگیرید توروخدا ندارید بدبخت بش ...

من ب عنوان کسی ک گوشی برام نخریدن و یه عقده شده بود برام میگم این راه هم درست نیست چون ممکنه گوش قایمکی برا خودش بگیره مث من. باید با بچه اش دوست باشه رفیق باشه نحوه رفتار با بچه اش رو علمی یاد بگیره. اگه برای بچه اش گوشی میخره بتونه مدیریت کنه. کتابای روانشناسی بخونه و...

می شه کمی توضیح بدی که چرا این حرفو می زنی؟شما گوشی داشتی و مشکلی برات پیش اومد؟

آره ببین من تو یه خانواده معمولی از سطح مذهبی و اینا بزرگ شدم وضع مالی پدرم خیلی خوب بود منم درسم و اینا خیلی خوب بود اول راهنمایی جایزه کارنامم برام گوشی خریدن و این شد واسطه که از طریق دوستام خیلی آسیب دیدم و بعد یکسال فهمیدم چقدر حال روحیم بد شده چقدر از اعتقاداتم دور شدم دیگه بعد یکسال گوشیمو شکستم و درس خواندنو شروع کردم تا باز مثل قبل شم دیگه دبیرستان که شدم گوشی خریدن که عقلم بیشتر رسید 

2738
دختر شما  ۸ سالشه.خدا حفظش کنه من دخترم از ۸ سالگی کمی علائم بلوغش شروع شد  از اون‌موقع ...

ممنون عزیزم، همچنین گل دختر شما، 

میشه بپرسم چه علائمی داشت؟

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

بچه ها هر وقت هومدید اینجا پیغام بذارید بتونیم با هم در ارتباط؟باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم 

من یه دختر ۴ ساله هم دارم .اکثر لباسها و کفش‌ها و اسباب بازی های خوب  دخترمو به تفکیک سن نگه داشتم و برای دختر کوچیکتره استفاده می کنم 

آره ببین من تو یه خانواده معمولی از سطح مذهبی و اینا بزرگ شدم وضع مالی پدرم خیلی خوب بود منم درسم و ...

یعنی ۱۱سالگی گوشی گزفتب؟با گوشیت چیکارا می کردی؟سیم کارت هم داشتی?اگه دوست داری جواب بده

من ب عنوان کسی ک گوشی برام نخریدن و یه عقده شده بود برام میگم این راه هم درست نیست چون ممکنه گوش قای ...

درسته اما 

پدر مادرم هر دوشون دکتر بودن این چیزام خوب میدونستن و منم دوستی نداشتم ولی مدرسه دولتی که قبول شدم دوستام خوب نبودن و اثر اونا بود

بچه ها هر وقت هومدید اینجا پیغام بذارید بتونیم با هم در ارتباط؟باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم&nb ...

منم دخترم انقدر از تنهایی گریه کرد، دیگه سختی هاشو به حون خریدم و الان باردارم، البته اخراشه، تاپیک و سیو میکنم 

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
ممنون عزیزم، همچنین گل دختر شما،  میشه بپرسم چه علائمی داشت؟

رشد قریش سریعتر شده

زیر بغلش کمی موی نازک درآورد که بتدریج تیره تر شد و بعد هم قسمت تناسلی کمی مو دراورد

سینه هاش هم کمی جوونه زد از ۸ سالگی که بتدریج کمی بزرگتر شد 

2706