2737
2739
عنوان

مامانای دخترای ۹ ساله بیاید با هم‌باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 70 پست
من ب عنوان کسی ک گوشی برام نخریدن و یه عقده شده بود برام میگم این راه هم درست نیست چون ممکنه گوش قای ...

من دخترم روزی یکساعت با تبلت بازی می کنه و تمام بازی هاش زیر نظر منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم دبیرستانی ام فقط یه توصیه بهتون میکنم توروخدا برا بچه هاتون گوشی نگیرید توروخدا ندارید بدبخت بش ...

چرا

Amireza😊💟 . 🕨 تاپیک های ماه دی ماه به قبل برای دوستم یعنی صاحب اصلی کاربری بوده است. ولی او دیگر یک کاربری دیگر دارد و این یکی را به من داد🌹 پس اشتباه نگیرید. 🌹🌹🌹
درسته اما  پدر مادرم هر دوشون دکتر بودن این چیزام خوب میدونستن و منم دوستی نداشتم ولی مدرسه دو ...

روست تو تغییر مسیر زندگی آدم خیلی مؤثره کاملا درسته

بهتره مراقب باشیم بچمون با کی ها در ارتباطه و دورش رو با دوستای خوب پر کنیم 

2742
منم دخترم انقدر از تنهایی گریه کرد، دیگه سختی هاشو به حون خریدم و الان باردارم، البته اخراشه، تاپیک ...

ای جان دومی هم دختره؟

خیلی شیرینه دو تا دختر  خدا حفظشون کنه 

البته گاهی هم دعوا می کنن دخترای من اختلاف یکیشون حدود ۵ ساله

نه ۱۳سالگی گوشی برام خریدن مدرسه نمونه دولتی قبول شدم روبیکا داشتم  

با پسرا چت می کردی ؟یا چیز بدی تو گوشیت میدیدی؟

خوشحالم راهتون پیدا کردی عزیزم .ارتباطت با مادر ت چطوره

روست تو تغییر مسیر زندگی آدم خیلی مؤثره کاملا درسته بهتره مراقب باشیم لچمون با کی ها در ارتباطه و د ...

آره ولی خب به نظرم اشتباه کردم گوشی گرفتم کم کم رفتارم مثل بقیه شده بود نسبت به اعتقاداتم بی حس شده بودم و خیلی اتفاق برام افتاد که الان تو روحیم میبینم که چقدر کارام بچه گانه بوده چقدر از زندگیم زدم برا چهار تا آدم علاف ولی خوب الان خیلی حالم خوبه خیلی زندگی خوبی دارم متوجه رفتارم شدم درس میخونم و مواظب خودم هستم سرد و گرم روزگار چشیده شدم😂

خلاصه هر کمکی خواستی بپرس کمکت کنم 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ای جان دومی هم دختره؟ خیلی شیرینه دو تا دختر  خدا حفظشون کنه  البته گاهی هم دعوا می کنن ...

بله عزیزم دختره، سلامت باشی، من اصلا تصمیمی برای بچه دوم نداشتم اما دخترم واقعا میخواست و احساس تنهایی میکرد، یعنی اگر دعوا کنن رسما خل میشم، تا الانشم کلی عذاب کشیدم تو بارداریم، فکر زایمان و بچه داری بعدشم که دیگه نگم

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2740
آره ولی خب به نظرم اشتباه کردم گوشی گرفتم کم کم رفتارم مثل بقیه شده بود نسبت به اعتقاداتم بی حس شده ...

مرسی عزیزم 

برات خوشحالم

منم خودم تو راهنمایی بخاطر دوستای بد و علاف  و فاصله ای که با مادرم داشتم مسیر زندگیم کمی عوض شد ولی دبیرستان با دوستای خوبی بودم و درسم خیلی خوب بود بخاطر محیط مدرسه خوب و دوستای خوب و بکل زندگیم تغییر کرد 

با پسرا چت می کردی ؟ خوشحالم راهتون پیدا کردی عزیزم .ارتباطت با مادر ت چطوره

آره تو گروه های مختلف به واسطه دوستام چت میکردم 

با مامانم عالییی مامانم ۲۰سال ازم بزرگتره عین خواهریم باهم بعد یه مدت بهم گفت گوشیتو چرا شکستی گفتم اینجوری شده و اینا بعد مامانم خیلییی خوشحال شد و گفت خیلی بزرگ شدی که اینارو میدونی و خودت جلشو گرفتی باهم خیلی حرف میزنم 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
مرسی عزیزم  برات خوشحالم منم خودم تو راهنمایی بخاطر دوستای بد و علاف  و فاصله ای که با م ...

قربونت برم خوشحالم تونستم کمکت کنم

بله عزیزم دختره، سلامت باشی، من اصلا تصمیمی برای بچه دوم نداشتم اما دخترم واقعا میخواست و احساس تنها ...

چون دختر شما بزرگه از همون اول بهش مرتب مسئولیت های آسون در مورد خواهرش رو بده و ازش در نگهداری کوچولومون کمک بگیر بذار حس خواهرانه /مادرانه توش ایجاد بشه 

آره تو گروه های مختلف به واسطه دوستام چت میکردم  با مامانم عالییی مامانم ۲۰سال ازم بزرگتره عین ...

افرین

مدرسه دختر من برای کلاس ۴و۵ و کلاس ۶و۷ کارگاه آموزشی داشتن دیروز در مورد امنیت و حفظ اطلاعات شخصی در اینرنت و سو استفاده جنسی براشون صحبت کرده بودن

من خیلی خوشحال شدم که براشون این اطلاعات بازگو کردن خیلی بموقع و بجا بود

2706