2733
2739
عنوان

من یه اشتباهی کردم چند ساله تو یه کاری عجله کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 18 پست
استغفر الله حتی میگن برای دعا کنار قبر پدر ومادرتون برید وحاجت بخواین که آدم های معمولی با کلی گناه ...

ببین عزیزم حرفام خیلی واضح شفافه کسی نخواد قبول کنه من هرچیم بگم باز بی فایده س 

فقط همین قدرو بگم ک اگه از مرده ای کمک بخواییم ب این معنیه ک نعوذبالله، الله تو قدرتت کمه بین ما نفوذ نداری، ضعیفی من از بنده ت خواستم ک مشکلمو حل کنه در واقعا این عمل مرده پرستی هستش

استغفر الله حتی میگن برای دعا کنار قبر پدر ومادرتون برید وحاجت بخواین که آدم های معمولی با کلی گناه ...

درضمن عزیزم 

هیچ مرده ای تو اون دنیا دیگه اینقد بیکار نیست ک از بهشت و جهنمش بزنه بیاد ببینه ما چی می خواییم، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم حرفام خیلی واضح شفافه کسی نخواد قبول کنه من هرچیم بگم باز بی فایده س  فقط همین قدرو ...

عزیزم عقده هرکس متفاوته

عقیده ما اینه معصومین از ماهم زنده تر هستن وهرجا زمین خوردیم دستمون رو گرفتن

هرخاجتی هم تاخدا نخواد برآورده نخواهد شد ولی ما معصومین رو واسطه میکنیم چون در درگاه خدا آبرو دارن وخدا روشون رو زمین نمیزنه

گاهی تابدتر نشه بهتر نمیشه🙃
ببین عزیزم حرفام خیلی واضح شفافه کسی نخواد قبول کنه من هرچیم بگم باز بی فایده س  فقط همین قدرو ...

هر چقدر هم ما با شفافیت به افکاری مثل شما بگیم متوجه نمیشید 

افرادی مثل پدرو مادر و بزرگانی مثل پیامبر همیشه نگران بچه ها و امتشون هستن وقتی داریم به اونا متوسل میشیم در واقع داریم از ابرو و عزت یه فرد خوب رو واسطه ای قرار میدیم برای اینکه به عنوان مثال ابروی خودمون حفط بشه، درسته خیلی از ادما جملاتشون جوریه انگار داره به اون فرد متوسل میشه ولی به قول معروف کسی هم بخواد ثابت کنه خدا وجود نداره میتونه با هزار تا دلیل و جملات و بازی با کلماتم اثبات کنه مهم دل هر فردیه که اینجوری ارامش میگیره که بگه من متوسل شدم به فلانی تا خدا فلان کارو بکنه 

خود حضرت موسی وقتی از خدا دلایل یه سری کار رو خواست بدونه خدا براش حصرت خضر فرستاد تا بهش نشون بده در صورتی که میتونست بهش وحی کنه مستقیم بگه پس اینکه یه واسطه ای بین خودتو خدات داشته باشی خیلی دور از ذهن نیست 

بعدم دیگه شما که باید بهتر از ما بدونی بساط بهشتو جهنم اصلی برپا نشده که درگیر بهشتو جهنم خودشون باشن روح انسان قادر به درک چیزایی که الان حتی نمیتونه فکرشو بکنه و حتی همزمان میتونه چند جا حصور داشته باشه لازم نیست از خودش بزنه یه جای دیگه بره به خصوص پدر و مادر صالح 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731