2737
2734
عنوان

شما باشید خودتون میرید دنبال تغییر کابینت و دکوراسیون یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 27 پست
دمتون گرم ...من خیلی خوشم میاد از افرادی مثل شما  پس بسم الله میگم و شروع میکنم  منم خیل ...

ممنونم

بروباراول یکم سخته کم کم عادت میکنی 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی و ندارم که بلد باشه ..خودم باید هم برم با مامانم ..

پس از همون اولین مغازه خریدات و نکن یکم بگرد مغازه های مختلف برو از خود فروشنده ها سوال کن اینجوری یکسری چیزا رو تو همون خرید یاد میگیری

قبلشم بزن تو اینترنت یکم اطلاعات بدست بیاری 

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
ظهر و شب که خونست اما خسته و چون تازه بچه دار شدیم شب ها هم نمیخوابه رسما ...خیلی توقع بیجایی که به ...

نمیخواد ببرین که 

زنگ نصاب کابینت میزنید یا اگه بخواین همه مواردی که گفتین رو یه جا انجام بدین دفتر دکوراسیونهایی هستن که یه جا اینکارو میکنن فقط کافیه زنگ بزنید اونا میان خونه شما و متر میکنن و بعدا براتون طراحی میکنن 

2742
کسی و ندارم که بلد باشه ..خودم باید هم برم با مامانم ..

خودت چندجابروقیمت بپرس جنس بپرس معایب ومزایاجنسوبدون مثلامن شیرالات میرفتم بخرم میگفتم این جنس ابکاریش خوب نیست اون گارانتیش فلانه میدیدن یکم بلدم دگه راهنماییم میکردن ازهرکدوم ۴کلام یادمیگرفتم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
نمیخواد ببرین که  زنگ نصاب کابینت میزنید یا اگه بخواین همه مواردی که گفتین رو یه جا انجام بدین ...

میخوام همینکارو کنم 

اما بابد بری ۵ تا دفتر ببینی ...قرارداد ببندی ...طرح کابینت ۱۰۰۰ نوع هست یا کناف کار 

همینجوری نمبشه که زنگ زد

با رضایت شوهرت برو 

قبلش تو اینترنت و ادنایی که انجام دادن این کارها رو نشورت کن تا اطلاعات کافی داشته باشی 

چندین جا هم برو بپرس از هرکدوم یه چیزی یاد میگیری فکراتو که کردی برای قرارداد اخر شوهرتو ببر

یه تجربه از دایی ام اگه خواستی کار رو شروع کنی همه چیز رو با جزئیات و قیمت توافقی روی کاغذ بنویس و از کسی که کار رو انجام میده امضا بگیر که بعد از تموم شدن کار دبه نکنن بگن قیمت‌ها عوض شده

2740
کارای تغییر دکوراسیون ؟ 

تغییر کمد و میز تلویزیون بود و اینجور چیزا

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

فقط موقع نصب با همسرم هماهنگ کردم خونه باشه

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌