2733
2739

ما حدود پنج شب اونجا بودیم شب آخر دقیقاً متوجه شدیم که هتل آلوده به ساس هستش و توی رختخوابمون دیدیم روی ساق پای خودم جای دو تا نیش ساس بود به محض اینکه متوجه شدیم تمام چمدون و لوازمو گذاشتیم توی هتل و اومدیم یعنی چمدونمونو اصلاً با خودمون نیاوردیم تنها چیزایی که آوردیم کارت بانک موبایل شارژر و لباس‌های تنمون بود ساعت ۶ صبح رفتیم لب ساحل نشستیم تا حدود ۸ صبح اون آفتاب داغ و سوزناک گفتیم اگه حشره‌ای داخل بدنمونه بره من که حتی مانتو شالمم درآوردم شوهرم لباسشو درآورد آویزون کردیم روی صندلی بچه منم اونجا توی ماسه‌ها بازی می‌کرد و گفتیم اگه چیزی بود بره تو این مدت همش الکل می‌زدم به کیف دستی الکل زدم به کارت بانکمون الکل زدم به موبایلامون به لباس طرحمون به درزاش همه جا الکل زدم وقتی که رسیدیم فرودگاه سوار ماشین خودمون شدیم چون ماشین خودمونو توی فرودگاه خودمون پارک کرده بودیم نزدیک‌های خونه که شدیم من مانتو و شالمو با لباس زیرامون از تو ماشین درآوردم پرت کردم توی یه بیابون بعدشم شوهرم کیسه زباله گرفت دم در واحد لباسامونو همه رو انداختیم داخل کیسه زباله گره زدیم لخت لخت رفتیم تو خونه حمام کردیم با این وجود موبایل و شارژرمونم حسابی دوباره الکل زدم بچه‌ها ممکنه حشره ساس بازم اومده باشه توی خونه چه جور بفهمم چند وقت بعد از ورودش به خونه ما متوجه میشیم حسابی هم جاروبرقی کشیدم کیسه زباله رم انداختم بیرون تو رو خدا کمکم کنید از دماغم در اومدین مسافرت

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃

کدوم هتل بودید؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه دیگه به احتمال زیاد نیست و نابود شدن🤣

یه سوال چه شکلی بود؟ بدنش مو هم داشت

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی

اینجوری که تو محکم کاری کردی اون ساس میخواستم نمیتونست بیاد 😄

نگران نباش

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2738
نه دیگه به احتمال زیاد نیست و نابود شدن🤣 یه سوال چه شکلی بود؟ بدنش مو هم داشت

ععزیزم اندازه دونه کنجد خیلی ریزه ولی خونه خراب کن خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه راجع بهش سرچ کن متوجه میشی هیچ جوره کشته نمیشه

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
2706