2733
2734

قبول میکردید ک خانواده همسرتون تعداد مهمون ها رو زیاد کنن ؟ 

هزینه عروسی هم با وامی قراره گرفته بشه ک قسط هاش بعد عروسی شروع میشه و خیلی هم بالاست واسه ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهمونا رو باید عروس داماد دعوت کنن وقتی خانواده ها تو هزینه ها دخالتی ندارن توی تعداد مهمونا هم نباید دخالتی داشته باشن

میشه ازتون خواهش کنم برای خوب بودن جواب آزمایش بچم یه صلوات مهمونم کنید؟💔
2742

نه تا ۲۰۰ نفر کلا بیشتر دعوت نمیکردم عروسی ما ۵۰۰ نفر مهمون دعوت بودن ولی الان فیلمم رو ک میبینم بنظرم سالن خیلی شلوغه ..البته هزینه عروسی مارو پدرهمسرم داد ولی خب مهمون هرچی کمتر آرامش در عروسی بیشتر

2738

نه 

اصن عروسی نمیگرفتم پولمو میزاشتم تو جیبم می‌رفت ماه عسل برا خودم کیف میکردم 

ی عکس و آتلیه فرمالیته هم میرفتم 

اول زندگی خودمو تو خرج نمینداختم برا صد نفر بیان بخورن پشت سرم حرف بزنن من بمونم و این همه قسط ک زندگی بهم زهر بشع

عروسی مفصلی گرفتیم

همه هزینه ها هم با همسرم بود

در تعداد و نحوه دعوت خانواده همسر مطلقا دخالتی نداشتم و همسرم و خانواده شون تصمیم گرفتن چه کسانی رو دعوت کنند

در مورد مهمان های من و خانواده م هم تعدادی رو دو خانواده باهم توافق کردند و تصمیم گیر من و خانواده م بودیم و همسرم و خانواده شون دخالتی نداشتند

والا ما ۱۲دهم دو هزار نفر مهمون داریم دو شب همه هزینه ها هم با داماده عروسی دختر عمو و پسر عمومهعموم ...

دو هزار نفررررررررر؟ ترک هستین یا لر؟  دوست منم عروسیش هزار نفر دعوت کرده بود لر بودن

دو هزار نفررررررررر؟ ترک هستین یا لر؟  دوست منم عروسیش هزار نفر دعوت کرده بود لر بودن

لر هستیم ما دو هزار نفره 

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
2706