2733
2734
عنوان

اگر هزینه عروسی به پای همسرتون بود...

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 38 پست
والا ما ۱۲دهم دو هزار نفر مهمون داریم دو شب همه هزینه ها هم با داماده عروسی دختر عمو و پسر عمومهعموم ...

مبارک باشه .عروسی خودمون لرها همیشه با تعداد بالا هست و هزینه زیاد .من ک روزی خواستم ازدواج کنم عروسی نمی‌گیرم البته اگه خانواده ها قبول کنن  

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چون قراره خودم بعدا سختی قسط پرداخت کردن بکشم تعداد مهمونم خودمو همسرم مشخص میکردیم 

هر چند من باشم ترجیح میدم یه مهمونی با دوست و آشنای درجه یک بگیرم انقد خرجم نمونه رو دستم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2731
مبارک باشه .عروسی خودمون لرها همیشه با تعداد بالا هست و هزینه زیاد .من ک روزی خواستم ازدواج کنم عروس ...

هره والا 😅😍🥰

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

من هزینه عروسی رو همسرم داد،کلا خودش همیشه رو پای خودش بوده،با اینکه عاشق خانواده ش بود اما اجازه نداد کسی به زور تصمیمی بگیره که به ضررش باشه،خودش یه سری مهمونا رو حذف کرد.من دخالت نکردم تو این قضیه،البته آدم با آدم فرق داره،باید ببینی همسرت چه جور آدمیه،شاید لازم باشه شما مداخله کنی و شرایط کنترل کنی🌹

2740