2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 54 پست
ان شالله عزیزم فردا هم دوباره بزن و تا پنج دقیقه چشم از بیبی چک برندار ببین زیر پنج دقیقه هاله میوفت ...

باشه گلم میگم بهتر نیست یکم دیگه صبر کنم حداقل تا ۲۹ این ماه اگه پریود نشدم دوباره بزنم ؟این بی بی چک خیلی استرس بهم وارد میکنه لامصب 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

احساس میکنم پایینی هاله داره اما تا آزمایش ندادی نه خوشحال کن نه به کسی بگو که تو ذوقش نخوره

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731

منم چند ماهه حدودی تا 70 درصد رعایت میکنم از فرمایشات تاجیکی

نزدیک یازده ساله اقدامم 

انشالله که مثبته ولی لطفا بی بیچک نزن بدجور حال ادمو خراب میمنه بزار بعد موعدت که گذشت 

آسمان فࢪصت پࢪواز بݪند است ولی قصّه این است چه اندازه کبوتࢪ باشی..🕊️️
باشه گلم میگم بهتر نیست یکم دیگه صبر کنم حداقل تا ۲۹ این ماه اگه پریود نشدم دوباره بزنم ؟این بی بی چ ...

مشخصه بارداری استرس نداشته باش خوب نیست من دلم روشنه برات 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤️1403/09/02 (الحمدلله کَما هُوَ اهلُهُ🌱🌺)

خدایا خودت کمکم کن توروخدا😩

من تا الان ۶ بار تخمک کشی و سه بار انتقال ناموفق داشتم

ذخیره تخمکم اخیرا خیلی اومده پایین(ذخیرم نیمه) و جنین خوبی برام تشکیل نمیشه آخرین انتقالم اسفند۴۰۲ بود ک منفی شد... دیگه تصمیم گرفتم قید درمانو بزنم ولی بخواست همسرم گفتم یبار دیگه خودم رو تقویت کنم رژیم و پیاده روی و ورزش بعد دوباره برم تو سیکل حتی داروهای پانکچرم هم گرفتم  گرچه امیدی ندارم ب پانکچر مجدد ولی خب گرفتم و گفتم آخرین شانسمم برای مادر شدن امتحان میکنم🥺

خدایا خودت کمکمون کن🥺🥺

2740
منم چند ماهه حدودی تا 70 درصد رعایت میکنم از فرمایشات تاجیکی نزدیک یازده ساله اقدامم  انشالله ...

یازده سال وای خدا ان شا الله خدا دامنتونو سبز کنه عزیزم

من ۷ ساله ازدواج کردم یسال بعد ازدواجم باردار شدم تو هفته ۱۸ سقط شد بعد اون تو اقدامم حدود ۴ و نیم ۵ سالی میشه

ای وی اف نکردین شما؟

یازده سال وای خدا ان شا الله خدا دامنتونو سبز کنه عزیزم من ۷ ساله ازدواج کردم یسال بعد ازدواجم بارد ...

قربونت بشم عزیزم انشالله به زودی خدا دل جفتمونم شاد کنه 

یه بار طبیعی حامله شدم سقط شد پارسال ای وی اف کردم کلا چهار تا تخمک داشتم یه جنین که البته کیفیتش خوب بود فرش انتقال دادم نگرف حالا دارم یه سری رژیما میگیرم که برم باز ای وی اف  قبل عیدم ای یو ای کردم نشد البته ای یو ای چند باری کردم

چه ورزشایی میکنی؟ چه رژیمایی میشه بگی 

من وزنمم 60 کیاو معمولیم نه چاق نه لاغ

ر 

قربونت بشم عزیزم انشالله به زودی خدا دل جفتمونم شاد کنه  یه بار طبیعی حامله شدم سقط شد پارسال ...

ان شا الله عزیزم...اگه ذخیره تخمکتون خوبه حتما نتیجه میگیرین

من دخیرم کمه تو هر بار پانکچر تعدا تخمکام کم میشه یا جنینم ضعیفه یا تشکیل نمیشه آخرین پانکچرم ک با گونال بود ۵ تا تخمک گرفتن ولی هیچ جنینی تشکیل نشد یبارم با پرگووریس پانکچر شدم ۵ تا تخمک گرفتن اونجا هم جنینی برام تشکیل نشد...

والا من از ۲۰ فروردینه ک غذام رو خیلی کم گردم هیچ وعده ای رو حذف نکردم فقط کم کردم یعنی از نصفم کمتر شده غذام و الان احساس میکنم معدم جمع شده خیلی خوب و سبک شدم

پیاده روی هم ک یساعت صبح میکردم و نیم ساعت چهل دقیقه هم بعد نهار و شام

کلا فقط پیاده روی میکنم چون دیسک کمر دارم ورزش نمیتونم بکنم.خیلی لاغرتر شدم تو این یک ماه هنوز خودمو وزن نکردم ولی خب مشخصه لاغرشدم

۶۰ ک خیلی خوبه من قدم ۱۶۵ وزنم ۷۳ بود اصافه وزن داشتم

ان شا الله عزیزم...اگه ذخیره تخمکتون خوبه حتما نتیجه میگیرین من دخیرم کمه تو هر بار پانکچر تعدا تخم ...

اره ذخیرم کمه گلم ـمنم با پرگوریس 4تا تخمک داشتم که یه جنین گرید a داشتم و پنج روزه انتقال داد که نگرف البته من قدم 163 وزنمم 60 کیلوعه چاق نیستم ولی یه سبک زندگی بسیارر غلط داشتم که میدونم بدنم ملتهب بود صورتم پف بود همش نفخ و.. داشتم  ولی از وقتی رژیم گرفتم  و اصلاح سبک کردم   خیلی بهتر شدم 

چند دفعه ای یو ای کردم نشده تصمیم دارم یکی دوماهه برم باز ای وی اف منم سه ماهه زمستون صفت و سخت رژیم گرفتم  یه ماهه دارم میرم پیاده روی  ولی تصمیم دارم بادکش کنم و یوگا هم بعد پریودم شروع کنک ولی فروردین یکم ول کردم رژیممو  ولی پیاده روی میکنم

حتما پیج فلورا تاجیک رو فالو کن وطبق لایوهاش عمل کن هر دو شما خوب میشین .bardari-flora

عزیزم مم بی بی چکتونو دیدم برای شما بعد یک ربع مثبت شد برای من بعد یکساعت هاله انداخت بنظرتون  امیدی هست؟

اره ذخیرم کمه گلم ـمنم با پرگوریس 4تا تخمک داشتم که یه جنین گرید a داشتم و پنج روزه انتقال داد که نگ ...

آرع عزیزم حتما ادامه بده ان شا الله نتیجه بگیرین

منم سفت و سخت ادامه میدم بالخره خدا جوابمو میده مطمعنم...