2733
2739

چه کلاس های تابستونی بچه هاتونو گذاشتید؟یا قصد دارید بزارید؟از مزایا و معایب ش بگید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دختر خودم از سن ۴ سالگی رفته اسکیت 

حتی مقام استانی هم آورد ولی رشته ای نبود که بشه توش پیشرفت کرد بیشتر تفریح هست تا ورزش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن

دو سال هم رفت ژیمناستیک اونم دوست نداشت بخاطر حرف من میرفت اونم گذاشتیم کنار 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
کلاس زبان حتمااااا و  ژیمناستیک.

چند سال شونه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر یا پسر

دختر 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر بزرگه باشگاه ونقاشی کوچکه زبان وتکواندو ازروعلاقه میرن

تکواندو چطوره؟چون امسال دختر من تصمیم گرفته بره؟

چند سال شونه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر من زبان والیبال و تنبک  ۱۰ سالش به نظرتون تو رشته موسیقی تنبک خوبه یا چیز دیگه ؟ خود پسر ...

اتفاقا دختر منم موسیقی کار کرده 

ولی تنبک رو نه راستش ما ساز های جهانی مد نظر مون بود مثل ویولون یا پیانو تا نت ها هم یادش نره تنبک یاز بومی هست ولی به نظرم چون علاقه داره بزارید بره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترم ۱۱ سالشه. از کلاس سوم زبان ثبت نامش کردم و همچنان میره اینجوری از کانون پرسیدم تا دوم دبیرستان طول میکشه تا مدرک زبانش بگیره. برای تابستون هم داره کلاس شنا میره و قرار یه ساز هم ثبت نامش کنم.

به نظرم برای همه بچه ها لازمه یه ورزش برن، خیلی دلم میخواست سمت یه ورزش غیر شنا بره(یک سالی هم ورزش رزمی میرفت ولی به رزمی خیلی علاقه نداشت) ولی علاقه عجیبی به آب داره دیگه توکل کردم بخدا، انشاالله عفونتی، چیزی نگیره.

ساز هم که باید زودتر میفرستادمش ولی بازم خداروشکر که از این دیرتر نشده

زبان رو پیوسته آموزش می بینه

البته آموزشگاه نمیره و مادربزرگش بهش تدریس می کنه اما منظم و طبق برنامه کلاسی که یه دانش آموز باید داشته باشه. الان که تابستان هست سه روز در هفته هر کدام 1.5 ساعت

کلاس پیانو هم می ره اما نمی دونم چقدر بخواد ادامه بده

کلاس شنا هم همینطور و دوست داره

فوتبال هم خیلی دوست داره که پدرش خوشش نمیاد و سعی می کنه قانعش کنه تا از اون فضا دورش کنه

2706