2737
2734
عنوان

باردارم میشه اطلاعات بدین بهم که چبکار باید بکنم چیکار نباید

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 78 پست
سلام عزیزم خوبی خدا پسر گلتو برات حفظ کنه واقعا حس ششم داره😁 امروز رفتم سونو گفت پسره

سلام نیلوفرجون خوبی عزیزم 😘😘😘😘دورت بگردم چقد خوشحالم کردی بهم پیام دادی 

وای دورت بگردم فسلق خان سالمو سلامت ب دنیا بیاد 

انشالله سرباز امام زمان باشه زیرسایه خداوند و پدرومادربزرگ شه🤲🤲🤲خداوند بهترینا رو بهتون ببخشه

خیلی مواظب خودت باشششش❤❤❤میبوستم عزیزم 😘😘

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نیلوفرجون خوبی عزیزم 😘😘😘😘دورت بگردم چقد خوشحالم کردی بهم پیام دادی  وای دورت بگردم فس ...

مرسی عزیزم خیلی خیلی لطف داری

خدا بچه هاتو برات نگه داره و هرچی از خدا میخوای بهت بده😍😍😘😘

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍
مرسی عزیزم خیلی خیلی لطف داری خدا بچه هاتو برات نگه داره و هرچی از خدا میخوای بهت بده😍😍😘😘

قربونت رم

ممنونم عزیزم سلامت باشی🌹🌹🌹❤❤

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2728