2733
2734

خسته شدم بسکه رژیم کرفتم و ول کردم بسکه تاپیک زدم ۹ساله چاااقم دوتابچه دارم من واقعا نیازدارم به لاغرشدن هم جسمی هم روحی تنها کاری که در حق خودم مردم اینه که ۶ماهه باشگاه میرم امارژیم نتونستم چیکارکنم

باشگاه و رژیم مکمل همدیگن باید همشو رعایت کنی صبا هم ناشتا دانه چیا بخور

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار نشد نداره جانم به خودت اینطوری نگو💕

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

باشگاه بدون رزیم فایده نداره ۴ قاشق برنج همه زحمتت رو بر باد میده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

منم اراده لاغر شدن نداشتم انواع رژیم ها و داروهای خود سرانه رو امتحان کردم به جایی رسیده بودم که یه روز صبح دیگه نتونستم از تو رختخواب بلند بشم با کمک شوهرم بلند شدم و کل روز خمیده راه میرفتم از شدت کمر درد دیگه تصمیم گرفتم آخرین راه حل رو که مراجعه به پزشک تغذیه بود امتحان کنم به خاطر پر خوری عصبی و کم کاری تیروئید وزنم به 91 رسیده بود خلاصه که رفتم دکتر و موفق شدم طی یک سال بدون گشنگی و عوارض وزنمو برسونم به 65 الان خیلی سالم و راحتم تازه 6 ماهه رعایت نمیکنم شدم 70 ولی باز چند روزه شروع کردم به کم خوردن و ورزش دارم کم میکنم دوست داشتی میتونم دکتری که تحت نظرش بودم رو بهت معرفی کنم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740