2733
2739
عنوان

اگه وقت دارید میشه بیاید

30 بازدید | 24 پست
یکی از دوستام یه مشکلی داره..البته شش سالی میشه درگیرشه.اما طاقت نیاورد و امروز باهام درمیون گذاشت.البته با کلی خجالت.این بنده خدا در رابطه با همسرش مشکل داره.توی رابطه اش با شوهرش نمیتونه ارضا بشه.فقط از روی تکلیفش باهاش رابطه داره.می گفت که داره افسرده میشه..از من کمک خواست اما من نمیدونستم چی باید بگم..خواستم از شماها کمک بگیرم شاید بتونم راهکاری بهش بدم.البته بهش گفتم که باید با یه مشاور صحبت کنه..اما میگه خجالت میکشم..بنده خدا خیلی خجالتیه.ببین چطور شده بع من گفته..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
همه اینا بخاطر مشغله فکری و افسردگیه.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2740
عزیزم چون تو مجردیش خود ارضایی کرده الان دچار این مشکل شده احتمالا
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
عوض در میون گذاشتن این موضوع با شما بهتر بود بی پرده و خجالت با شوهرش صحبت میکرد...چون واقعا فقط اونه که میتونه کمکش کنه و مشکل رو حل کنن...وقتی دوستتون روراست نیست با شوهرش و وانمود میکنه که لذت میبره اون بنده خدا از کجا متوجه ی مشکل باید بشه؟؟؟؟
هرچه بدخلقی کنی از قبل  عاشق تر شوم ، هرچه قهوه  تلخ تر نوشیدنش دلچسب تر...!!!!!!
سایه جان ولی من یجا خوندم بعضیاشون بعد از ازدواج دچار مشکل جنسی میشن
2706