2737
2739
عنوان

یه سوال دارم. میشه لطفا بیایید

379 بازدید | 7 پست
سلام خانمای با تجربه . من الان هفته 33 هستم. یه کم اضافه وزن دارم دکتر بم گفته غذا کم بخورم روزی هم سه تا نیم ساعت پیاده روی داشته باشم. یه مدته این کارو میکنم. ولی تو همین سایت خوندم تو ماهای آخر نباید رژیم بگیریم. واسه نینی ضرر داره. چه کار کنم؟ کسی تجربه داره؟ ممکنه بچه لاغر بشه؟
خدا جونم دخملم رو به تو میسپارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستای گلم نی نی من الان تو 18 هفته س اول که تکون نمیخوره ولی ضربان قلبش روچک کردم خوب بود وبیش ازاندازه تکرر ادرار دارم،وسوال بعدیم اینه سرماخوردم گلودرد واستخون درد دارم چیکارکنم میشه بگیدچون دارو نمیتونم بخورم ممنونم
من چون وزنم پایین بود 21 کیلو اضافه کردم اصلا رژیم نگرفتم اما شما که قبل از بارداری اضافه وزن داشتی به توصیه های دکتر و بقیه دوستان گوش کن تا خدایی نکرده اتفاق بدی نیوفته،، سعی کن میوه سبزیجات تازه غذاهای خونگی رژیمی بخور شیرینی چربی نخور
🍁🍁🍁🍁
سلام به همگی اگر خدا بخواد میخوایم یه ختم قرآن دیگه البته با معنی راه بندازیم اگر دوست دارید شرکت کنید اینبار میخواهیم امام رضا رو به امام جواد قسم بدیم(شهادت امام جواد نزدیکه) که کمکمون کنه به حاجت هامون برسیم البته اگر به صلاحمون هست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=955541&PageNumber=6
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2738