2737
2739
عنوان

خانوما😭😭😭😭 تو رو خدا بیاید

145 بازدید | 16 پست

داشتم اماده میشدم برم سر جلسه کنکورم

نخ دندون میکشیدم یهو روکش دندونم افتاد ۳میلیون شده بود😭

من در حالت عادی خیییلی استرسیم میگفتم هدفم کنکور تیر هس حالا این مشکل پیش اومده 

روکشه سالم کنده شد با مامانم قرار شد بریم پیش دکتر

چقدر تعریفش میکردم که کارش خوبه😞

هنوز دندون خراب دارم نمیدونم چیکار کنم دیگ

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

یه صدقه بده یه سوره بخون با توکل به خدا برو

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله با ارامش برو سر جلسه آزمون در آینده این اتفاق و با خنده برا بچه هات تعریف میکنی 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740
عزیزممم الان کنکورت مهم تره منم روکش دندونم کنده شده الان خودمو میزنم جا روکشمو  وقت نکردم ...

خب چرا کنده شد خیلی وقت نیس درستش کردم🤦

من اصلا اماده نبودم واسه اردیبهشت گفتم برگردم کل تلاشمو میکنم واسه تیر😭

عزیزم ب فکر کنکورت باش‌ .روکش هم اگه سالمه بازم میشه بچسبونی

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...
خب چرا کنده شد خیلی وقت نیس درستش کردم🤦 من اصلا اماده نبودم واسه اردیبهشت گفتم برگردم کل تلاشمو می ...

بخاطر چسبشه عزیزم

حالا من سر کار شکلات خوردم

با همون برداشته شد 

منم همون موقع دوباره گذاشتمش سرجاش

اصلا اتفاق بدی نیست 

کنکور مهم تره

بخاطر چسبشه عزیزم حالا من سر کار شکلات خوردم با همون برداشته شد  منم همون موقع دوباره گذاشتم ...

چیکار کنم بنظرتون شنبه دکترم هس دندونه حالا دارم نگاه میکنم سیاه هم شده پشتش

شنبه برم پیشش؟

سالمه  ولی همش میگم من چن ماه هی مرتب دندونپزشکی چرا یهو روکشه کنده شد

چسبش خوب نبوده

شایدم چیز محکم باهاش خوردی 

روکش خیلی مواظبت میخواد 

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...
2706