2737
2734
عنوان

مشاوره

227 بازدید | 6 پست
سلام.دوستان عزیز شوهر من خیلی کم حرفه... قبل از عروسی اینطوری نبود ولی وقتی رفتیم سر خونه و زندگی خودمون کم حرف شده... الان 5 ساله که از عروسیمون میگذره اولش میگفت فکرم مشغوله بخاطر بدهی بعد از عروسیمونو از این حرفها... 2 سال بعد که خاستیم بچه دار بشیم متوجه شدیم بچه دار نمیشیم و افتادیم دنبال دواودرمون.... حالا همه مشکلات مالی و بچه دار نشدن یه طرف این کم حرفی شوهرم بیشتر منا ازار میده.خودش که حرف نمیزنه منم که حرف میزنم یا جواب نمیده یا با ایما و اشاره جواب میده.دیگه خسته شدم نمیدونم چیکارکنم.خواهشا اگه کسی مشکل مشابه من داشته وحالا حل شده کمکم کنه.مرسی
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارامین جان تو جمع که قرار میگیره پاش که بیفته به هیشکی مهلت حرف زدن نمیده... البته نه همیشه...
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
زی زو جان چیکار کنم از صبرو حوصلم کم شده تند تند تاپیک میزنم به جواب برسم...
صورتی جان مرسی.جواب برات گذاشتم