2733
2739
عنوان

میخام ببینم حسه شیشمم خوبه یا بد

395 بازدید | 103 پست

سوالی ک جوابشو میدونید بپرسید درحده بله و خیر

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت دوقلو هام دخترن یا پسر حالا خودم جنسیتشون میدونم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2731
2740

چرا همهههه سوالتتون درباره اکس و دوست و  کراش و برمیگرده برنمیگرده پیام میده نمیده  چرا همتون انگار یکی ولتون کرده رفته  بعد میگید ما قصد ازدواج نداریم و فلان و فلان 😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
بنظرت دوقلو هام دخترن یا پسر حالا خودم جنسیتشون میدونم

حس میکنم دخترن گلم

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
چرا همهههه سوالتتون درباره اکس و دوست و  کراش و برمیگرده برنمیگرده پیام میده نمیده  چرا هم ...

اقا من فقط خونه میخوام

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
من مجردم یا متاهل؟

مجرد

حس میکنم دخترن گلم

ولی پسرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706