2733
2739
سلام دو ساله ازدواج کردم سنتی بود شیوه آشناییمون من 31 سالمه و شوهرم 39 سالشه به خاطر فوت پدر و مادرش سرپرست خواهراش شد و بعد از اونا به فکر ازدواج افتاد چند بار راجع به این موضوع باهاش ممستقیما صحبت کردم سه بار هر بار قول داد که درستش میکنه اما بازم بعد از چند وقت دوباره روز از نو روزی از نو متاسفانه خودشم یش قدم میشه برای صحبت با اونا متناشونو توی وایبر و واتس آپ و ف ی س ب و ک خوندم هرچند میدونم همش با موبایل و اینترنته مثل رد و بدل کردن عکس و حرفایآنچنانی ولی مگه فرقی هم میکنه؟؟؟؟؟ همین که حس بی اعتمادی رو در من ایجاد کرده با خیانت فرقی نداره صحبتاشون هم هول و حوش س ک س هست خداییش براش از هیچ جهتی کم نذاشتم نه تو روابط زناشویی نه تو محبت ... هیچی خیلی ناراحتم خیلی خیلی ... نمیدونم چکار کنم دیگه ....نمیخوام به بابام اینا بگم... به نظرتون چکار کنم تورو خدا باهام همفکری کنید قهر کنم؟؟ میخوام ساکمو ببندم برم شهرستان اونجا بمونم توی این دو سال یک بار هم با هم قهر نکردی تند حرف نزدیم اصلا اصلا خیلی هم بهم محبت میکنه و توی اظهار عشق کم نمیذاره اما دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو؟؟؟؟
یخونه توی شهرستان دارم اگر برم خونه بابام مجبورم بهشون بگم قهرم و نمیخوام جلوی بابام و برادرم خیطش کنم به هر حال شوهرمه اما این رفتارش که نمیخواد عوضشم کنه خیلی خیلی خیلی رو اعصابمه مگه ی زن جز اعتماد و اطمینان از شوهرش چی میخواد یعنی تا ی ساعت از خونه بخوام برم بیرون برگشتم باید برم سر موبایلش و لپتاپش خیلی خجالت آوره نمیشه که 24 ساعت مراقبش بود تازه بچم هم که به دنیا بیاد که دیگه اصلا فرصت نمیکنم تروخداااا باهام همفکری کنید چکار کنم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشاور خانواده هم صحبت میکنم شوهر خواهر خودش که مسبب ازدواجمون بده مشاور خانواده هست و ی بار مشکلمو بهش گفتم بیشتر خواستم بدونه تا ازش راهنمایی بگیرم شوهرم ازش حرف شنوی داره
2738
بله همون روابط زناشویی... امیدوارم به زودی همه چی همونی که میخوای بشه و با خوشی کنار هم زندگی کنید و به سلامتی فارغ بشی عزیزم در کنار مشاور و غیره ریاد دعا بخون نذر کن ان شاءالله که درست میشه
2706