2737
2739
سلام درکت میکنم به نظر من اگه به شوهرخواهرش اطمینان کامل داری باهاش صحبت کن وگرنه اگه یه وقت آدم قابل اطمینانی نباشه حتی اگه مشاور باشه ممکنه اوضاع رو خرابتر کنه , زیاد فکرتو درگیر این مسائل نکن , دعا کن وبه نظر من با یه بزرگتر مثل مامانت یا خواهرت مشورت بکنی بد نیست امیدوارم مشکلاتت برطرف بشه
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز بهش گفتم جالبیش به اینبود اول انکار کرد بعد شاکی شد چرا رفتم سر موبایلش بعد که دید کوتاه نمیام گفت درستش میکنم به خاطر نوع کار دومش به وایبر و واتسآب و فیس نیاز داره نمیتونم بهش بگم جذفشون کنه هنوز با شوهر خواهرش حرف نزدم میدونم دوسم داره زندگیش به نام منه هیچی از خودش نداره خواهراش هم بیشتر که طرفدار اون باشن با من جورن دیروز خجالت رو توی کاراش میدیدم توی نگاهش و حرفاش مستقبما جرفی نمیزد ولی خیلی خجالت کشید
2728
خودش به نوعی کارش مشاوره هست خانواده و رفتار و اعتیاد و .... بردنش پیش مشاور به نظرم فایده ایی نداره چون خودشم میدونه کارش صحیح نیست مثل دکتری میمونه که خودش سیگار میکشه دیروز با تهدید و خیلی محکمتر از دفعه قبل باهاش حرف زدم اونم قول داد ولی من نمیتونم دیگه به قولش اعتماد کنم اینو هم گفتم بهش... خیلی درهم شد