2733
2734
اهان فداتشم 😍🤍 انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

ممنونم فقط اگه در شرف بارداری هستی خیلی حواست باشه سه ماه اول خیلی خیلی حساس و مهمه تا میتونی مراقبت کن و قرص فولیک اسید بخور خوراکی های غیر پاستوریزه و غذای بیرونم نخور

منم حدس بزن 😁

متولد تابستونی؟

رنج سنی ۲۰ تا ۲۵

از یه موضوعی رنج میبری منظورم ناراحتی بابتش

ولی حاد نیست قابل حل شدنه

خیلی مهربونی ، بعضیا از مهربونیت سو استفاده میکنن 

از ادمای دور ورت انتظار داری مثل خودت باشن 

لباستم طوسیه😁🤝

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم فقط اگه در شرف بارداری هستی خیلی حواست باشه سه ماه اول خیلی خیلی حساس و مهمه تا میتونی مراقبت ...

عشقم ناباروری داریم ۱۲ ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم :)

مگر معجزه بشه 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
پریود میشی 😅 تپلی هستی😍 درست گفتی ناخنم کاشت نداره موهام و میخوام رنگ کنم موهامم صاف نیست

@مادرخانومی2   سلام عزیزم من معلم میشم یا نه؟اگر معلم میشم معلم چه رشته ای میشم؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟من چه زمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

2731
عشقم ناباروری داریم ۱۲ ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم :) مگر معجزه بشه 

انشالله که خدا قسمتتون کنه یک فرزند سالم و صالح❤️❤️❤️

اگه این ۱۲ سال از زندگی دونفرتون لذت بردید به نظرم بدم‌نشده

من خیلی زود بعد از ازدواج بچه دار شدم و فرصت نشد خیلی با همسرم دونفره باشیم

انشالله که خدا قسمتتون کنه یک فرزند سالم و صالح❤️❤️❤️ اگه این ۱۲ سال از زندگی دونفرتون لذت بردید به ...

هم لذت بردم ، هم عذاب کشیدم بابتش

دکتر زیاد رفتم جسمی و روحی تحت فشار بودم

ولی خب لذت های. دونفری هم داشتم 🥹🤍 

2740
هم لذت بردم ، هم عذاب کشیدم بابتش دکتر زیاد رفتم جسمی و روحی تحت فشار بودم ولی خب لذت های. دونفری ...

حالا من یک سوال بپرسم بی ربط. مادر من سنشون کمی بالاست و بیمارن و متاسفانه خیلی خودش و با مادر شوهرم که همسن هستن مقایسه میکنه چون مادرشوهرم خیلی ماشالا سرحاله. بعضی وقتها این موضوع باعث میشه بهش توهین کنه و من نمیدونم این وسط چکار کنم که دل مامانم نشنکنه ولی توهینم نکنه نظری نداری شما؟

حالا من یک سوال بپرسم بی ربط. مادر من سنشون کمی بالاست و بیمارن و متاسفانه خیلی خودش و با مادر شوهرم ...

راستش نه ...

ولی با سیاست پیش برو .. 

مثلاً جلو مامانت بگو ، وای مادر شوهرم چقدر ازت تعریف میکنه مامان ( یه خصلت خوب مامانتو بگو ک به چشم مامانت نمیاد)

بزار کم کم با حرفات اعتماد به نفس مامانت برگرده🤍

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و مامان قشنگت سلامتی کاملشو به دست بیاره 

سایشون مستدام قشنگم❤️‍🩹

راستش نه ... ولی با سیاست پیش برو ..  مثلاً جلو مامانت بگو ، وای مادر شوهرم چقدر ازت تعریف می ...

ممنونم سلامت باشی همچنین برای شما

واقعیت هم همینه مادرشوهرم همیشه تعریف میکنه از مامانم ولی خب مامانم به خاطر شرایط خودش و مقایسه ناخودآگاهی که میکنه خیلی از مادر شوهرم خوشش نمیاد و دید منفی بهش داره و چون مامانم فطرتا خیلی خانم خوبیه و خیلی زحمت کشیده برای ما من دلم میسوزه که اینجوری میکنه