2733
2739
عنوان

خانومای تهرانی عزیز مرکز خریدای با حال تهرانو معرفی کنید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 24439 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رها جون میتونی مترو قیطریه پیاده شی بقیه راه رو باتاکسی بری خیلی راه نیست،بخوای بری سپهسالار باید بهارستان پیدا شی بقیه راه رو پیاده بری فکر کنم خیابونش یکطرفه ست تاکسی نمیره تا پایین،ونک هم خوبه همه چیش شیکه فقط گرونه،البته سپهسلارم همینطوره +تندیس و...
شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2738
ممنون از نظرات دوستان گلم دوستان جدید هم خوش امدید سوفیا جون سپهسالار رفتم کفش خریدم حدود40 تومان ولی اگه چیزشیک بخواهی باید پول خوب بدی مثلا کفشای ارزونتر هم بود ولی من نپرسیدم بچه ها تجریش چه طوره میشه بگید ممنون
ممنون از نظرات دوستان گلم دوستان جدید هم خوش امدید سوفیا جون سپهسالار رفتم کفش خریدم حدود40 تومان ولی اگه چیزشیک بخواهی باید پول خوب بدی مثلا کفشای ارزونتر هم بود ولی من نپرسیدم بچه ها تجریش چه طوره میشه بگید ممنون
2706